“Mācību stūrītis” – spēles, konkursi, uzdevumi bērniem un jauniešiem

comm 2019.2844 facebook_LV-2

“Mācību stūrītis” ir tiešsaistes vietne, kura bērniem un jauniešiem palīdzēs aizraujošā veidā iepazīt Eiropas Savienību (ES).

Materiāli sagatavoti dažādām vecuma grupām. Tie ir īpaši noderīgi attālināto mācību laikā – skolotāji šeit var smelties iedvesmu, lai bagātinātu mācību priekšmetu stundu saturu un aicinātu skolēnus daudzveidīgā un interaktīvā veidā izzināt Eiropu.

Šeit atrodamas pamatskolas un vidusskolas skolēniem paredzētas spēles, konkursi un uzdevumu grāmatas, kas palīdzēs klasē vai mājās  iepazīt Eiropas Savienību. Te pieejama arī informācija par studijām un brīvprātīgo darbu ārzemēs. Mācību materiāli sadalīti vecuma grupās - līdz 9 gadiem; no 9 līdz 12 gadiem; no 12 līdz 15 gadiem; 15 gadiem. Mācību stūrītī ir atsevišķa sadaļa “Spēlēt spēles”.

Skolotāji, kuri vēlas skolēniem palīdzēt iepazīt Eiropas Savienību un saprast tās darbību, šeit var atrast mācību materiālus visām vecuma grupām. Te var gūt iedvesmu nodarbību plāniem, kā arī iegūt informāciju par sadraudzības iespējām ar citām skolām un skolotājiem visā ES.

Aicinām apmeklēt “Mācību stūrīti”!

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook