Ziņas

06. 01 Divu gadu laikā ievērojami augusi un pilnveidota 3td e-GRĀMATU bibliotēka www.3td.lv

Jaunā – 2021. – gada pirmajās dienās savas pastāvēšanas otro gadadienu atzīmē lasītāju iecienītā 3td e-GRĀMATU bibliotēka (vietnē www.3td.lv), kas salīdzinoši īsā laikā ieguvusi lielu popularitāti un iekarojusi noteiktu vietu grāmatniecības un bibliotekāro pakalpojumu klāstā, lasītāju skaita ziņā kļūstot par vienu no lielākajām publiskajām bibliotēkām Latvijā. Kultūras informācijas sistēmu centra (KISC) pārziņā esošajā e-grāmatu lasīšanas platformā šobrīd ar valsts atbalstu tiek piedāvāts bez maksas lasīt gandrīz pustūkstoti e-grāmatu latviešu valodā, ko sarūpējušas četras izdevniecības – “Zvaigzne ABC”, “Apgāds Mansards”, “Prometejs” un “Latvijas Mediji”.

Skatīt vairāk…

22. 12 Ventspils bibliotēka novēl mierīgus un gaišus Ziemassvētkus!

18. 12 Bibliotēkas slēgtas apmeklētājiem

Informējam, ka no 2020.gada 21.decembra līdz 2021.gada 11.janvārim Ventspils bibliotēka un tās struktūrvienības apmeklētājiem ir slēgtas un netiek izsniegtas grāmatas. Nav iespējams arī grāmatas pasūtīt Ventspils reģiona kopkatalogā un saņemt tās paciņu veidā, kā tas bija pirmās ārkārtējās situācijas laikā pavasarī.

Skatīt vairāk…

03. 12 Ventspils bibliotēkas pakalpojumi ārkārtējās situācijas laikā

Ārkārtējās situācijas laikā līdz 2021.gada 11.janvārim Ventspils bibliotēkā apmeklētāju apkalpošana notiek, ievērojot Ministru kabineta noteikto kārtību un ieviestos ierobežojumus.

Skatīt vairāk…

25. 11 26.novembris – SPODRĪBAS DIENA

Ceturtdien, 26.novembrī, Ventspils bibliotēka un tās struktūrvienības būs slēgtas.

19. 11 Apmeklējot bibliotēku, jālieto mutes un deguna aizsegs

UZMANĪBU!

16. 11 Ventspils bibliotēkas darba laiks valsts svētkos

Informējam, ka Ventspils bibliotēkas struktūrvienības 17.novembrī strādās saīsinātu darba laiku.

Skatīt vairāk…

11. 11 Video: Pamācība, kā pasūtīt grāmatas no Ventspils reģiona kopkataloga

09. 11 Ventspils bibliotēka turpina lasītāju apkalpošanu

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā no šī gada 9.novembra līdz 6.decembrim Ventspils bibliotēka, tāpat kā līdz šim, turpina lasītāju apkalpošanu klātienē.

Skatīt vairāk…

29. 10 Reģistrējies un izmanto bibliotēkas attālinātos pakalpojumus!

Ventspils bibliotēka piedāvā ikvienam interesentam reģistrēties bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem, apmeklējot bibliotēkas tīmekļa vietni www.biblioteka.ventspils.lv un aizpildot elektronisko anketu sadaļā “Reģistrējies attālināti”.

Skatīt vairāk…