Meditācija “Ceļojums skaņu straumē”

IMG_7462

Pirmdien, 11. novembrī, plkst. 18.00 Mūzikas bibliotēka aicina uz meditāciju ar Natāliju Rutuli.  Vēršam uzmanību, ka meditācija šoreiz un arī turpmāk notiks Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, un mainīts arī sākuma laiks.  

Natālija lieliski pārzina un pārvalda dažādus netradicionālās mūzikas instrumentu spēles paņēmienus, t.sk. gongus, Tibetas dziedošos  un kristāliskos traukus, čakrafonu,  vēja zvanus, tingšu, lietus koku, okeāna bungas, shruti box, kokli u.c.  Vairāk kā 13 gadus krātā pieredze ļauj Natālijai brīvi improvizēt un radīt mūziku jeb kā viņa pati saka skaņu straumi konkrētā vietā, laikā un telpā. Tā ir kā radoša Visuma skaņu straumēšana, kur izpildītājs mijiedarbojas ar klausītāju.

Improvizācija ir vibroakustiska masāža un dažādi cilvēki uz to reaģē atšķirīgi. Tā nomierina un harmonizē. Tomēr jārēķinās, ka gongs spēj radīt skaņas no tāla lietus šalkoņas līdz boinga pacelšanās skaļuma cienīgai vētrai. Tā skanējums rada sajūtu, ka atrodies absolūtā skaņu straumē, kas tevi nes ar neticamu spēku. Atliek atvērties jaunai pieredzei. Natālijas nodarbības var kalpot arī kā iespēja iepazīt nedzirdētus instrumentus un skaņuveides  paņēmienus.                                             

Vislabāk skaņu straumi baudīt guļus stāvoklī uz līdzi paņemta paklājiņa. Nodarbība ilgs  vienu stundu.   Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam dalību pieteikt zvanot  uz mob.nr. 29552381 (Natālija). Cena par dalību EUR 12/pers.  

Vairāk informācijas:
Inga Aulmane
Ventspils Mūzikas bibliotēkas vadītāja
tālr. 22030871
inga.aulmane@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook