Meditācija “Ceļojums skaņu straumē” Mūzikas bibliotēkā

celojums_final

Pirmdien, 16. septembrī, plkst. 17.30 Mūzikas bibliotēka aicina izbaudīt emocijas, ko rada nepārtraukta skaņu straume.

Meditāciju vadīs Natālija Rutule. Viņa lieliski pārzina un pārvalda dažādus netradicionālās mūzikas instrumentu spēles paņēmienus, t.sk. gongus, Tibetas dziedošos  un kristāliskos traukus, čakrafonu,  vēja zvanus, tingšu, lietus koku, okeāna bungas, shruti box, kokli u.c.  Vairāk kā 13 gadus krātā pieredze ļauj Natālijai brīvi improvizēt un radīt mūziku jeb kā viņa pati saka skaņu straumi konkrētā vietā, laikā un telpā. Tā ir kā radoša Visuma skaņu straumēšana, kur izpildītājs mijiedarbojas ar klausītāju.

Improvizācija ir vibroakustiska masāža un dažādi cilvēki uz to reaģē atšķirīgi. Tā nomierina un harmonizē. Tomēr jārēķinās, ka gongs spēj radīt skaņas no tāla lietus šalkoņas līdz boinga pacelšanās skaļuma cienīgai vētrai. Tā skanējums rada sajūtu, ka atrodies absolūtā skaņu straumē, kas tevi nes ar neticamu spēku. Atliek atvērties jaunai pieredzei.  Natālijas nodarbības var kalpot arī kā iespēja iepazīt nedzirdētus instrumentus un skaņuveides  paņēmienus.                                                

Vislabāk skaņu straumi baudīt guļus stāvoklī uz līdzi paņemta paklājiņa. Piedāvāsim klausīšanos arī sēžammaisos. Nodarbība ilgs  vienu stundu.   Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam dalību pieteikt zvanot  uz mob.nr. 29552381 (Natālija). Cena par nodarbību EUR 12/pers. 

Mūsu jaunā adrese: Ventspils, Lielais laukums 1, 2.stāvs

Meklē mūs arī sociālajos tīklos: @muzikasbiblioteka

Vairāk informācijas:
Inga Aulmane
Ventspils Mūzikas bibliotēkas vadītāja
tālr. 22030871
inga.aulmane@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook