Meistarklase ar vienu no labākajiem kendamas spēlētājiem Latvijā

Pirmdien, 21. oktobrī, plkst. 16.00 Ventspils Bērnu bibliotēka aicina uz meistarklasi kopā Elvi Arhinoviču, kurš ir viens no labākajiem kendamas spēlētājiem Latvijā.

Kendama ir japāņu roku veiklības spēle, kas iemantojusi milzu popularitāti skolēnu un jauniešu vidū. Kendama sastāv no kena (koka kāts) un damas (bumba), kas kopā savienoti ar striķi. Kendamas spēle veicina balansa, acu-roku koordinācijas un refleksu attīstību. Spēlē iespējams veikt neskaitāmi daudz triku variācijas un tā vairs nav tikai vienkārša izklaide, bet kļuvusi par sporta veidu ar neskaitāmām sacensībām visā pasaulē.

E.Arhinovičs ar kendama spēlēšanu aizrāvies jau divus gadus, noslīpējot savas prasmes līdz pilnībai. Šogad Ghetto Games festivālā Ventspilī pirmo reizi notika arī kendamas sacensības, kurās E.Arhinovičs ierindojās 1. vietā “Pro” grupā. Tomēr šie nav jaunieša vienīgie panākumi – arī 2018. gadā viņš kļuvis par čempionu “Pro” ieskaitē “Riga Open 2018” kendama sacensībās.

Uz tikšanos bibliotēkā aicināts ikviens interesents – gan tie, kas paši aizrāvušies ar kendamas spēlēšanu, gan tie, kas labprāt pievienotos spēlētāju pulkam.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.