MIŠELS BISĪ – LAIKS IR SLEPKAVA

2016.gada vasarā Klotilde pavada atvaļinājumu Korsikā kopā ar vīru un pusaudzi meitu. Šī ir pirmā reize, kad viņa atgriezusies uz salas pēc vecāku un brāļa bojāejas automašīnas avārijā, kas notika pirms divdesmit septiņiem gadiem. Arī viņa toreiz atradās mašīnā, taču brīnumainā kārtā izdzīvoja.
Atgriešanās Korsikā liek Klotildei atminēties pusaudzes gadus, un viņa atkal satiekas ar vecvecākiem – salā ietekmīgas korsikāņu ģimenes locekļiem. Bet tad viņa saņem vēstuli, kuru parakstījusi Palma, viņas māte, it kā sieviete vēl būtu dzīva. Pamazām atgriežas atmiņas, liekot Klotildei apšaubīt pagātnes notikumus, kaut gan viņa savām acīm bija redzējusi mirušos tuviniekus. Bet kurš gan cits varētu zināt vēstulē minētās detaļas?
No franču valodas tulkojusi Agnese Kasparova.