Ziņas

16. 08 Klasiskās mūzikas kanāls “medici.tv” pieejams Mūzikas bibliotēkā

Ventspils Mūzikas bibliotēkā interesentiem bez maksas ir pieejams medici.tv – pasaulē vadošais klasiskās mūzikas kanāls, kas kopš 2008. gada piedāvā skatītājiem pasaules labāko klasisko mūziku. Skatīt vairāk…

15. 08 VIDEO: Mūzikas bibliotēkas akcija “Iedod uzspēlēt!”

07. 08 Ventspils bibliotēka piedāvā „Nakts abonementu” un „Svētku un izejamo dienu abonementu”

Žurnālus, kas pieejami tikai vienā eksemplārā, iespieddarbus un citus materiālus ar statusu “Tikai lasītavā” Ventspils bibliotēka izsniedz arī uz mājām, piedāvājot lasītājiem izmantot “Nakts abonementu” un “Svētku un izejamo dienu abonementu”.

Skatīt vairāk…

06. 08 Mūzikas bibliotēkas akcija “Iedod uzspēlēt!”

Durvis vērusi Ventspils Mūzikas bibliotēka, pirmā šāda veida publiskā bibliotēka Latvijā, kas līdzās tradicionālajiem pakalpojumiem vēlas piedāvāt jaunu – spēlēt kādu mūzikas instrumentu, apgūt pirmās spēles iemaņas un aizņemties to spēlēšanai mājās. Lai šādu ieceri realizētu izsludinām instrumentu dāvināšanas akciju “Iedod uzspēlēt!”

Skatīt vairāk…

24. 07 Pievērsiet uzmanību, vai kopkatalogā atzīmēta vajadzīgā bibliotēka!

Tehniskas kļūmes dēļ pēdējās nedēļās Ventspils reģiona kopkatalogā periodiski rodas problēmas vienkāršajā meklēšanā. Skatīt vairāk…

08. 07 Ventspils bibliotēkā dibināta kokles spēles kopa “SaVēji”

Piektdien, 5.jūlijā, Ventspils bibliotēkā par kokles spēles kopas “SaVēji” dibināšanu paziņoja koklēšanas entuziastu grupa un kokļu meistars Guntis Niedoliņš.

Skatīt vairāk…

18. 04 Sarunu cikla “Mana Mūzikas bibliotēka” viesis Māris Valtenbergs

Ceturtdien, 25. aprīlī, plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā sarunu cikla “Mana Mūzikas bibliotēka” viesis būs Māris Valtenbergs, kurš pavisam nesen apstiprināts Kultūras centra direktora amatā.

Skatīt vairāk…

20. 03 Bibliotēkā mācās spēlēt kokli

Piektdien, 29. martā, plkst. 17.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā aicinām uz kokles spēles vakaru ar kokļu meistaru Gunti Niedoliņu.

Skatīt vairāk…

20. 03 Latviešu tautas spēka dziesmas Ventspils bibliotēkā

Otrdien, 26. martā, plkst. 17.30 Ventspils Galvenajā bibliotēkā aicinām uz kopīgu latviešu tautas spēka dziesmu dziedāšanas vakaru ar mūziķi Henisu Meieri.

Skatīt vairāk…

27. 02 Bibliotēkā mācās spēlēt kokli

Piektdien, 8. martā, plkst. 17.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā aicinām uz kokles spēles vakaru ar kokļu meistaru Gunti Niedoliņu.

Skatīt vairāk…