Bibliotēkas slēgtas apmeklētājiem

Pazinojums

Informējam, ka no 2020.gada 21.decembra līdz 2021.gada 11.janvārim Ventspils bibliotēka un tās struktūrvienības apmeklētājiem ir slēgtas un netiek izsniegtas grāmatas. Nav iespējams arī grāmatas pasūtīt Ventspils reģiona kopkatalogā un saņemt tās paciņu veidā, kā tas bija pirmās ārkārtējās situācijas laikā pavasarī.

Grāmatas, žurnālus, CD un DVD  jebkurā laikā iespējams ievietot grāmatu nodošanas kastēs, kas atrodas ārpusē pie Galvenās bibliotēkas Akmeņu ielā 2 un pie Pārventas bibliotēkas Tārgales ielā 4.  Aicinām lasītājus nesatraukties, ja izsniegtās grāmatas nav pagūts atdot atpakaļ līdz bibliotēkas slēgšanai, jo izsniegumu termiņi visām grāmatām tiek pagarināti līdz  brīdim, kad bibliotēka būs atvērta, līdz ar to kavējuma nauda netiek piemērota. Tas neattiecas uz ilgstošajiem parādniekiem!

Ventspils bibliotēka piedāvā iespēju e-pastā saņemt dažādu informāciju: novadpētniecības materiālus, uzziņas, rakstu kopijas u.c.

Atgādinām, ka Ventspils bibliotēka piedāvā ikvienam interesentam reģistrēties bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem, apmeklējot bibliotēkas tīmekļa vietni www.biblioteka.ventspils.lv un aizpildot elektronisko anketu sadaļā “Reģistrējies attālināti”.

Attālinātie pakalpojumi sniedz iespēju no mājām vai no jebkuras citas vietas, kur pieejams internets, izmantot bibliotēkā abonētās datubāzes – Letonika, EBSCO, Britannica, par kurām plašāku informāciju atradīsi ŠEIT un lasīt grāmatas 3TD E-grāmatu bibliotēkā www.3td.lv. Tāpat aicinām izmantot #Ēkultūra digitālos resursus (filmas, raidījumu un teātra izrāžu ierakstus, virtuālās izstādes u.c.) https://www.km.gov.lv/lv/kultura/kultura-timekli/ekultura-digitalie-resursi-un-e-pakalpojumi#gsc.tab=0.

Informāciju par attālināto reģistrēšanos, resursu izmantošanu un dokumentu elektronisko piegādi var saņemt, sūtot e-pastu uz biblioteka@ventspils.lv vai zvanot uz Galveno bibliotēku pa tālruņa numuriem 63627364, 63623598.

Darba dienās no plkst.8.30 līdz 17.00 (23.decembrī un 30.decembrī no plkst.8.30 līdz 16.00) telefoniski iespējams sazināties ar Galveno, Bērnu, Pārventas, Ventspils Augstskolas, Gāliņciema un Mūzikas bibliotēkām pa bibliotēkas mājaslapā norādītajiem tālruņa numuriem.

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 63623231

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.