NORA ROBERTSA “MANTOJUMS. SIRDS AICINĀJUMS”

Slaveno fitnesa treneri Eidrienu Rizo dzīve nav lutinājusi – viņai nācies samierināties ar to, ka pašas tēvs viņu nav vēlējies un māte bijusi pārāk aizņemta ar savu spožo karjeru, lai pievērstos meitai. Mīlestības siltumu viņa guva pie vecvecākiem, ar kuriem bieži pavadīja vasaras. Kad traģiski iet bojā Eidrienas vecmāmiņa, viņa acumirklī saprot, ka pienācis laiks atgriezties dzimtajā pilsētiņā, lai atbalstītu vectēvu. Eidrienas māte ir pārliecināta, ka meita šādi iznīcinās savu biznesu. Bet Eidriena klausa savai sirdsbalsij. Viņa nojauš, ka šis lēmums kardināli mainīs viņas dzīvi… Par pārcelšanos zina arī kāds, kurš Eidrienai jau gadiem ilgi raksta draudu vēstules. Tās tiek sūtītas arvien biežāk. Vai šis svešinieks tiešām grasās nodarīt viņai pāri?