NORA ROBERTSA – NOĶER MANI, JA VARI

Viņi izbēga. Viņi izdzīvoja. Bet cik ilgi?

Tas bija parasts vakars tirdzniecības centrā. Trīs draudzenes gaidīja kinofilmas sākumu. Kāds jaunietis pie saulesbriļļu stenda flirtēja ar meiteni. Ģimenes nesteidzīgi iepirkās veikalā. Un tad ieradās šāvēji.

Apšaude ilga tikai astoņas minūtes. Veselas astoņas minūtes, kuras izdzīvojušajiem nāksies atcerēties visu atlikušo mūžu. Katrs no viņiem centīsies aizmirst šo briesmīgo pieredzi. Kāds veltīs savu karjeru tam, lai šīs astoņas minūtes nekad neatkārtotos. Kāds cits nocietinās savu sirdi, lai vairs netiktu sāpināts. Kāds mēģinās to visu atkārtot.