Noslēdzies literārais konkurss “Ventspils skan”

IMG_9193

Sagaidot Pilsētas svētkus un Ventspils 729. dzimšanas dienu, Ventspils bibliotēka  izsludināja literāro darbu konkursu “Ventspils skan”.

Konkursā piedalījās 18 autori ar 21 darbu.  Žūrija, kuras sastāvā darbojās Ventspils bibliotēkas, laikraksta “Ventas Balss”, Ventspils Augstskolas, Ventspils muzeja un Starptautiskās rakstnieku un tulkotāju mājas pārstāvji, par labāko vienprātīgi atzina Jāņa Valka darbu “Skaņpasaule”. Otro vietu ieguva Nataļja Malašonoka ar darbu “Laimes mātes šūpuļdziesma”, bet trešā vieta tika piešķirta divām konkursa dalībniecēm- Ingai Pozdejevai par darbu “Sirds skaņas” un Marikai Pudulei- Indānei par darbu “Pasaka par Piejūras meža lapsu”.

Vairāki konkursa dalībnieki saņēma arī speciālas balvas. Nataļja Malašonoka- “Ventas Balss” balvu, Marika Pudule- Indāne ieguva Ventspils bibliotēkas balvu, Ventspils muzeja balvu saņēma Linda Kāpiņa par darbu “Ventspils skan”, bet Rakstnieku un tulkotāju māja savu balvu piešķira  Ruslanam Rjazancevam par darbu “Rusaločka”.

Konkursa uzvarētāji tika sveikti Grāmatu svētkos 3.augustā.

Visus konkursā iesūtītos darbus publicēs laikrakstā “Ventas Balss” un tie būs pieejami arī Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē http://biblioteka.ventspils.lv/.

Pateicamies konkursa dalībniekiem par aktivitāti!

Sagatavoja:
Vija Baško
Ventspils bibliotēkas
direktores vietnieka p.i.
tālr. 63623231
vija.basko@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook