Noteiktā kārtībā turpina izsniegt grāmatas

IMG_5993

Lai arī bibliotēkas apmeklētājiem ir slēgtas, pirmssvētku nedēļā, no 6. līdz 9. aprīlim, Ventspils bibliotēka turpināja izsniegt grāmatas. Tā bija jau trešā nedēļa kopš noteiktā kārtībā lasītāji varēja saņemt grāmatas uz mājām.

Ventspils Galvenajā bibliotēkā 73 lasītājiem iepriekšējā nedēļā izsniegtas 210 grāmatas, Pārventas bibliotēkā 65 lasītājiem 228 grāmatas, bet Ventspils Augstskolas bibliotēka 42 lasītājiem 239 grāmatas. Kopā šajās bibliotēkās četrās dienās izsniegtas 677 grāmatas 180 lasītājiem.

Ventspils Augstskolas bibliotēka pagājušajā nedēļā nosūtījusi divus grāmatu sūtījumus augstskolas studentiem uz Rīgu un Roju, kā arī bibliotēkā apstrādāts 31 elektronisko dokumentu piegādes pieprasījums, tas ir, noskanētas un nosūtītas 286 lapas.

Arī Mūzikas bibliotēka attālināti piedāvā ikvienam interesentam saņemt uz mājām notis, grāmatas par mūziku un mūzikas ierakstus. Lai to izdarītu, jāsazinās ar bibliotēku e-pastā muz.bibl@ventspils.lv vai pa tālr. 636 27363 (zvani tiks pieņemti no plkst. 9.00 līdz 13.00). Lasītāji savus pasūtījumus, sapakotus paciņās, varēs saņemt no plkst. 10.00 līdz 13.00 koncertzāles „Latvija” 1. stāva vestibilā pie ieejas. Tāpat bibliotēka piedāvā sastādīt informācijas avotu sarakstu pēc tematiskā pieprasījuma, veicot meklēšanu datubāzēs, katalogos un iespiestajos informācijas avotos, kā arī ieskenēt, izprintēt, nokopēt, iesiet nepieciešamos materiālus, maksājumu iepriekš veicot  Ventspils bibliotēkas maksas pakalpojumu kontā – Swedbank AS konta nr. LV 54HABA0551000953525, atbilstoši apstiprinātajam Ventspils bibliotēkas maksas pakalpojumu cenrādim.

Pagājušajā nedēļā Mūzikas bibliotēkā 54 cilvēkiem izsniegts 61 materiāls (notis un grāmatas), kā arī ieskenēts 31 dokuments jeb 303 lapas, izprintētas 195 lapas un nokopētas 115 lapas, sagatavotas 28 bibliogrāfiskās uzziņas un viens darbs iesiets.

No 6. līdz 9. aprīlim visās bibliotēkās kopā izsniegti 17 autorizācijas rīki un pagarināts lietošanas/izmantošanas termiņš 2304 izdevumiem.

Informējam, ka saskaņā ar Ministru kabineta lēmumu par valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas pagarināšanu, Ventspils bibliotēka apmeklētājiem būs slēgta līdz 12. maijam. Līdz šim datumam automātiski tiks pagarināti visi grāmatu nodošanas termiņi.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook