Otrā nodarbība vecākiem un mazuļiem kopā ar fizioterapeiti Klaudiju Hēlu

hela

   Trešdien, 17.janvārī, plkst. 11.00 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina vecākus kopā ar  mazuļiem līdz 3 gadu vecumam piedalīties fizioterapeites Klaudijas Hēlas vadītajā nodarbībā. Pasākums notiek programmas “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta” ietvaros.

Ņemot vērā mazuļu vecāku lielo interesi par K.Hēlas vadīto nodarbību, kas notika pagājušā gada nogalē, Ventspils bibliotēka piedāvā atkārtotu fizioterapeites Klaudijas Hēlas vadītu nodarbību tiem interesentiem, kuri nevarēja piedalīties decembra pasākumā.

Pieteikties nodarbībai elektroniski: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoBQ9bxM8FAF_Q6L0nasFqD7heYl_6Am8bWCg-srSvvAye1A/viewform

Katrs mazulis ir individualitāte un personība, kura attīstībai pieaugušajiem jānodrošina labvēlīga vide un iespēja bērnam augt un pilnveidoties. Viens no būtiskākajiem priekšnosacījumiem mazuļa personības izaugsmei ir vecāku mīlestība, pieskārieni un glāsti. Ar savām rūpēm un mīlestību vecāki rada drošu vidi mazuļa attīstībai. Katra māmiņa var saukt to citādi- par hendlingu vai aprūpi, bet to noteikti nevajadzētu uzskatīt par modes lietu. Nav viens pareizais vai nepareizais aprūpes veids, vecākiem jāļaujas iekšējām sajūtām attiecībā uz bērniņa vēlmēm.

Vairums jauno māmiņu instinktīvi jūt, kā pareizāk rūpēties par savu mazuli. Tāpēc fizioterapeite Klaudija Hēla aicina jaunās māmiņas ieklausīties sevī un pašām saprast, kas ir vislabākais mazulim, nevis paļauties uz citu padomiem. Savukārt neskaidrību gadījumā gan ir vēlams lūgt padomu speciālistam.

„Jo vairāk es mācos dažādos veidos, jo vairāk saprotu, ka katram bērnam ir individuāla pieeja,” atklāj fizioterapeite Klaudija Hēla. Pasākumā “Rotaļāšanās un bērna attīstība” Klaudija Hēla kopā ar vecākiem un mazuļiem kopā risinās šos, mazuļu attīstībai tik nozīmīgos jautājumus.

Ar K.Hēlas vadīto nodarbību Ventspils bibliotēka uzsāk 2018.gada programmu “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta”. Programmas ietvaros bibliotēka, pateicoties pašvaldības finansiālajam atbalstam, piedāvā bezmaksas lekcijas un nodarbības mazuļu vecākiem par viņiem aktuāliem jautājumiem un tēmām.

Informāciju sagatavoja:
Vija Baško
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Informācijas un bibliogrāfijas nodaļas vadītāja
Tālr.:63623231
vija.basko@ventspils.lv

 

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook