Pagarini grāmatu nodošanas termiņus attālināti!

IMG_8996

Lai nenāktos maksāt kavējuma naudu par laikā nenodotu grāmatu, Ventspils bibliotēka atgādina par iespēju saņemt autorizācijas rīkus, ar kuriem ērti pagarināt grāmatu nodošanas termiņu, pat nenākot uz bibliotēku. Nepieciešamas vien pāris minūtes laika un internets, lai pieslēgtos savam lietotāja kontam Ventspils reģiona kopkatalogā.

Lai iegūtu personīgos autorizācijas rīkus, jāierodas bibliotēkā, kur tiks izsniegts lietotājvārds un parole, ar kuru turpmāk Ventspils reģiona kopkatalogā https://ventspils.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx savā kontā varēs pagarināt grāmatu nodošanas termiņus, kā arī pasūtīt un rezervēt grāmatas pat atpūšoties pludmalē vai atrodoties citā valstī. Jāpiebilst, ka autorizācijas rīki tiek izsniegti reģistrētiem Ventspils bibliotēkas lasītājiem.

Autorizācijas rīki noderīgi būs arī tiem, kas strādā ar datubāzēm, jo Ventspils bibliotēka piedāvā 3 datubāzes – EBSCO (žurnālu raksti, e-grāmatas angļu valodā), BRITANNICA un LETONIKA – lietot arī attālināti. Par šīm datubāzēm vairāk informācijas uzzināsiet, apmeklējot Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietni www.biblioteka.ventspils.lv .

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook