Pārventas bibliotēkā atklās fotoizstādi „Divas Pārventas”

divas parventas

Ceturtdien, 17. maijā, plkst. 18.00 Pārventas bibliotēkā notiks fotoizstādes „Divas Pārventas” atklāšana. Izstādes veidotāji – Ventspils fotoklubs „Moments” un Kuldīgas fotoklubs „Divas upes” biedri.

Kuldīga un Ventspils ir skaistas Kurzemes pilsētas, bet abām pilsētām ir viena upe-Venta. Divas pilsētas pie Ventas – un katrai sava Pārventa. Vēsturiski abu pilsētu teritorija un apbūve, kas veidojusies Ventas upes labajā krastā, ieguvusi nosaukumu Pārventa.

Ventspils fotoklubam „Moments” un Kuldīgas fotoklubam „Divas upes” ir izveidojusies cieša, draudzīga un radoša sadarbība, kā rezultātā tapis arī pirmais projekts – fotoizstāde „Divas Pārventas”, kurā būs aplūkojamas abu pilsētu labā krasta izteiksmīgākās un vizuāli visvairāk raksturojošākās vietas.

Kuldīgas fotoentuziasti bildēja Ventspils Pārventu, bet ventspilnieki – Kuldīgas Pārventu. Ventspilnieku redzējumu vērtēja un izstādei akceptēja Kuldīgas fotogrāfi, bet kuldīdznieku – Ventspils fotokluba biedri. Kas no tā iznācis, abi fotoklubi nodod  vērtējumam skatītājiem.

Tā kā pirmā radošā sadarbība ir bijusi veiksmīga un vainagojusies ar rezultātiem – interesantiem fotodarbiem, kuru ir krietni vairāk, nekā iespējams izstādē parādīt, tas mudina abus fotoklubus sadarboties arī turpmāk.

Informācijai: 
Igeta Gredzena 
Ventspils bibliotēka 
Pārventas bibliotēkas vadītāja 
Tālr.: 63680073 
igeta.gredzena@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook