Ziņas

19. 10 Pasākumi bērniem un jauniešiem rudens brīvlaikā Ventspils bibliotēkā

Skolēnu rudens brīvlaikā Ventspils Bērnu bibliotēka un Pārventas bibliotēka aicina bērnus un jauniešus uz pasākumiem, galda un Xbox spēļu spēlēšanu, kā arī nokļūt virtuālajā realitātē ar 3D brillēm.

Skatīt vairāk…

18. 10 Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 22. oktobra

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

  • Pirmdien, 22. oktobrī, plkst.13.00 Brīvdienu kino. Animācijas filma “Mošķu ģimenīte”
  • Pirmdien, 22. oktobrī, plkst.15.00 Radošā darbnīca bērniem “Adatainais draudziņš – ezis” 
  • Otrdien, 23. oktobrī, plkst.13.00 Brīvdienu kino. Animācijas filma “Lino: piedzīvojums ar deviņām dzīvībām”  Skatīt vairāk…

18. 10 Ceļā uz koncertzāli

Ventspils bibliotēka, gaidot Mūzikas bibliotēkas atklāšanu topošajā  koncertzālē, sadarbībā ar pašvaldības SIA “Ventspils Reiss” iecerējusi realizēt projektu “Ceļā uz koncertzāli” un autoostā izvietot apgleznotas, muzicēšanai  brīvi pieejamas klavieres. Tās 16. oktobrī tika nogādātas pie mākslinieces Santas Dalbes, kur iegūs jaunu izskatu.

Skatīt vairāk…

16. 10 Izsludina konkursu “Kurzemes prozas lasījumi 2018”

Ventspils bibliotēka sadarbībā ar Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju izsludina konkursu „Kurzemes prozas lasījumi 2018”, kas  notiek festivāla „Prozas lasījumi 2018” ietvaros.

Skatīt vairāk…

11. 10 Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 15. oktobra

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

  • Pirmdien, 15. oktobrī, plkst.10.30 tematisks pasākums pirmsskolas vecuma bērniem “Lasi un vērtē! Iepazīstam Bērnu žūrijas grāmatas”
  • Otrdien, 16. oktobrī, plkst.10.00 lasītveicināšanas programmas 4-8 gadus veciem bērniem “Mūsu mazā bibliotēka” pasākums pirmsskolas vecuma bērniem
  • Ceturtdien, 18. oktobrī, plkst.14.30 radošā darbnīca bērniem “Lietussargu trīskāršās pārvērtības” Skatīt vairāk…

10. 10 Bērnudārzu audzēkņus iesaista lasītveicināšanas programmā

Izdevniecība „Liels un mazs” sadarbībā ar bibliotēkām un izglītības iestādēm uzsākusi starptautisku lasītveicināšanas programmu „Mūsu mazā bibliotēka” 4-8 gadus veciem bērniem, kurā piedalās arī Pārventas bibliotēka, iesaistot projektā ap 100 audzēkņu no Ventspils pirmsskolas izglītības iestādēm.

Skatīt vairāk…

04. 10 Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 8. oktobra

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

  • Otrdien, 9. oktobrī, plkst.12.00 Latvijai 100. Dzejas bilžu grāmatu sērijas “Bikibuks” ilustrāciju izstādes “Pieliec vēl četrus klāt, un visi 100 būs akurāt!” atklāšana. Lielās BikiBuka grāmatas veidošana kopā ar  mākslinieci Elīnu Brasliņu
  • Otrdien, 9. oktobrī, plkst.18.00 Fotoizstādes “Par sievišķību– Goddess Vibes” atklāšana. Izstādes darbu autori - Edgars Zviedrāns, Roberts Skutelis, Juris Presņikovs, Baiba Bērziņa, Kristīne Luckova, Zane Apša, Renārs Boļševics, Jānis Bitenieks, Endijs Gūtmanis. Izstādes veidotājas Monta Blāze-Pētersone un Baiba Stepanova. Skatīt vairāk…

01. 10 Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 1. oktobra

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

Skatīt vairāk…

27. 09 Konference „Ventspils paralēle VII”

Divas dienas, 3.oktobrī no plkst.11.00 Ventspils Augstskolā un 4.oktobrī no plkst. 10.00 Pārventas bibliotēkā, norisināsies konference „Ventspils paralēle VII. Ventspils Latvijas 100 gados”. 

Skatīt vairāk…

27. 09 Galda spēles bibliotēkā vai līdzi uz mājām

Rudens atnācis ar tumšiem vakariem, kuros lielisks veids, kā pavadīt brīvo laiku ir galda spēļu spēlēšana, kas vienmēr izvēršas par aizraujošu notikumu. Ventspils Galvenā bibliotēka un Pārventas bibliotēka piedāvā saviem lasītājiem galda spēles ņemt līdzi arī uz mājām.

Skatīt vairāk…