Ziņas

06. 04 Apgūsti digitālās mākslas programmu “Krita” tiešsaistes nodarbībās!

Digitālajā nedēļā Ventspils Galvenās bibliotēkas Mācību centrs aicināja piedalīties tiešsaistes nodarbībā, kurā iepazīstināja arī ar digitālās mākslas programmu “Krita”. Tā kā atsaucība bija liela, piedāvājam tiešsaistē apmeklēt trīs nodarbību ciklu par šo digitālās mākslas programmu.

Skatīt vairāk…

06. 04 Grāmatas izsniedz noteiktā kārtībā

No 12. janvāra Ventspils bibliotēka un tās struktūrvienības atsāka grāmatu un žurnālu bezkontakta izsniegšanu lasītājiem noteiktā kārtībā.

Skatīt vairāk…

06. 04 Piesakies grāmatu jaunumiem savā e-pastā!

Ventspils bibliotēka aicina lasītājus izmantot iespēju savā e-pastā saņemt informāciju par jaunākajām daiļliteratūras, bērnu un nozaru literatūras grāmatām, kas pieejamas bibliotēkā.

Skatīt vairāk…

31. 03 Darba laiks svētkos

Darba laiks Lieldienas 2021

28. 03 “Lielie lasīšanas svētki” šogad notiks tiešsaistē

30. martā plkst. 15.00 tiešsaistē Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Facebook lapā un YouTube kanālā būs skatāma lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020” apbalvošanas ceremonija.

Skatīt vairāk…

23. 03 Piedalies erudīcijas spēlē „Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!”

Kultūras informācijas sistēmu centrs un digitālo zinību resurss letonika.lv sadarbībā ar Latvijas bibliotēkām aicina Latvijas iedzīvotājus pārbaudīt savas zināšanas tiešsaistes erudīcijas spēlē “Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes!”.

Skatīt vairāk…

16. 03 Ventspils bibliotēka aicina uz Digitālās nedēļas pasākumiem tiešsaistē

Ventspils bibliotēka aicina tiešsaistē apmeklēt Eiropas Digitālās nedēļas pasākumus, kuros varēs uzzināt par dažādām aktualitātēm informācijas tehnoloģijās un apgūt jaunas digitālās prasmes!

Skatīt vairāk…

11. 03 VIDEO: Aicinām ielūkoties bibliotēkas darba aizkulisēs!

Laikā, kad bibliotēka turpina lasītāju apkalpošanu attālināti, aicinām ielūkoties mūsu darba aizkulisēs – rosīgajā un daudzveidīgajā bibliotekāru ikdienā!

04. 03 Video: Dārza darbi tūliņ jau klāt – lasi grāmatas, žurnālus un iedvesmojies!

Ielūkojies arī jaunākajās dārzkopības grāmatās, kas pieejamas pie mums: http://bit.ly/darzkopiba

03. 03 Aicina piedalīties Skaļās lasīšanas sacensībās

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi arī 2021. gadā turpina Skaļās lasīšanas sacensības. Šogad sacensībās aicināti piedalīties 5. klašu skolēni.

Skatīt vairāk…