Ziņas

19. 07 Mainīta Ventspils reģiona kopkataloga tīmekļa adrese

Lai garantētu drošu savienojumu ar tīmekļa vietni, ir mainīta Ventspils reģiona kopkataloga tīmekļa adrese.
 

Skatīt vairāk…

14. 07 Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 17.jūlija

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

  • Otrdien 18.jūlijā 11:00 Tematisks pasākums bērniem “Lasi un radi!” Lasīsim dzejoļus par piedzīvojumiem dabā un “uzbildēsim” kādu savu piedzīvojumu.
  • Ceturtdien 20.jūlijā 14:30 Radošā darbnīca bērniem “Jūra savu darbu zina, visus oļus nogludina”. Veidojam zīmējumus uz oļiem un spēlējamies ar tiem. Skatīt vairāk…

07. 07 Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 10.jūlija

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

  • Otrdien 11.jūlijā 11:00 Tematisks pasākums bērniem “Lasi un radi!” Izzināsim mākslas sērijas grāmatu par  mazo Mulu ‘’Dzīvnieki mākslas darbos’’, lasīsim stāstus par dzīvniekiem, kuriem veidosim attēlus
  • Ceturtdien 13. jūlijā 14:30 Radošā darbnīca bērniem “Jūra savu darbu zina, visus oļus nogludina”. Veidojam zīmējumus uz oļiem un spēlējamies ar tiem Skatīt vairāk…

04. 07 Ventspils zvejniekiem veltītas fotogrāfiju izstādes atklāšana

Piektdien, 7. jūlijā, plkst. 17.00 Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, aicinām uz Daiņa Rozentāla fotogrāfiju personālizstādes “Kaut kas no pagājušā” atklāšanu.  Šī izstāde ir kāda laikmeta zīme un veltījums Ventspils zvejniekiem. Šajā pašā dienā plkst. 16.00 Galvenajā bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiks Valda Martinsona fotoizstādes “Burinieku valdzinājums” atklāšana.

Skatīt vairāk…

04. 07 Ventspils bibliotēka aicina pieteikt pilsētas un novada ainavu dārgumus

Līdz š.g. 15. jūlijam ikviens interesents aicināts kopīgiem spēkiem veidot dāvanu Latvijai tās simtgadē – elektronisku Latvijas ainavu dārgumu krātuvi “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt”. Ventspils bibliotēka īpaši aicina Ventspils pilsētas un novada iedzīvotājus dalīties ar saviem ainavu dārgumiem.

Skatīt vairāk…

04. 07 Tūristi no citām valstīm labprāt apmeklē arī Ventspils bibliotēku

Ventspils noteikti ir viens no iecienītākajiem ārvalstu tūristu galamērķiem Latvijā. Apciemojot mūsu pilsētu, nereti tūristi apmeklē arī Ventspils bibliotēku, kur izmanto bezvadu internetu, kas pieejams bez maksas, lasa grāmatas un žurnālus svešvalodās, kā arī iegūst informāciju par pilsētas apskates un izklaides objektiem.

Skatīt vairāk…

30. 06 Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 3.jūlija

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

  • Otrdien 4.jūlijā 11:00 Tematisks pasākums bērniem “Lasi un radi!”. Lasīsim Ineses Zanderes grāmatu “Ceļojums ar lielo Šarloti” un locīsim papīra kuģīšus kopīgam ceļojumam.
  • Ceturtdien 6.jūlijā 14:30 Radošā darbnīca bērniem “Jūra savu darbu zina, visus oļus nogludina”. Veidojam zīmējumus uz oļiem un spēlejamies ar tiem.
  • Piektdien 7.jūlijā 13:00 Jūras svētku radošā darbnīca bērniem. Darbnīcu vada pedagoģe Ilva Sahmanova Skatīt vairāk…

27. 06 Izmaiņas Ventspils Bērnu bibliotēkas darba laikā

Ventspils bibliotēka informē, ka piektdien, 30.jūnijā, būs slēgta Bērnu bibliotēka Akmeņu ielā 2, kur tiks veikta krājuma pārbaude. Inventarizācija norisināsies no 29.-30.jūnijam.

Paņemtos iespieddarbus un citus materiālus lasītāji var nodod visās Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās vai atstāt Grāmatu nodošanas kastē pie bibliotēkas ieejas. Skatīt vairāk…

22. 06 Pasākumi un izstādes Pārventas bibliotēkā no 26.jūnija

Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, notiek tematiski pasākumi:

  • Otrdien 27.jūnijā 11:00 Pasākums bērniem “Lasi un radi!’’. Izzināsim mākslas sērijas grāmatu “Ainava kopā ar mazo  Mulu” un zīmēsim ainavu.
  • Otrdien 27.jūnijā 19:00 Bērnu deju grupas “Benefis” koncerts
  • Ceturtdien 29.jūnijā 17:00 “Pārventas atmiņu stāsti. Starp Jāņiem un Pēteriem.” Pasākums UNESCO  LNK tīkla “Stāstu bibliotēkas” ietvaros. Skatīt vairāk…

21. 06 Aicinām pieteikt Latvijas ainavu dārgumus

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), Kultūras ministrija (KM), Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) un plānošanas reģioni aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju kopīgiem spēkiem veidot dāvanu Latvijai tās simtgadē – elektronisku Latvijas ainavu dārgumu krātuvi “Latvijas ainavu dārgumi vakar, šodien, rīt”.

Skatīt vairāk…