Pasākumi bērniem vasaras brīvlaikā Ventspils bibliotēkā

IMG_8381

Visus trīs vasaras mēnešus – jūnijā, jūlijā un augustā, kad skolēni bauda brīvlaiku, Ventspils bibliotēka aicina bērnus uz dažādiem pasākumiem, kā arī spēlēt Xbox spēles, galda spēles un, protams, izvēlēties arī kādu labu lasāmgrāmatu brīvajiem brīžiem.

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, plkst. 12.00 pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās notiks kopīga animācijas filmu skatīšanās, bet trešdienās šajā pašā laikā bērni aicināti uz radošajām darbnīcām, kurās varēs zīmēt, līmēt, veidot, krāsot un citādi radoši izpausties.

Savukārt Pārventas bibliotēkā, Tārgales ielā 4, otrdienās notiks vasaras pasākumu cikls pirmsskolas un sākumskolas klašu bērniem „Lasi un radi”, kurā no lasītajiem stāstiem, dzejoļiem un grāmatām mazie lasītāji iedvesmosies radošiem darbiņiem līmējot, zīmējot un rotaļājoties. Ceturtdienās Pārventas bibliotēka aicina bērnus uz radošajām darbnīcām, kurās būs iespēja radoši izpausties, veidojot skaistus darbiņus.

Gāliņciema bibliotēkā, Kuldīgas ielā 110, vasarā notiks radošās darbnīcas, uz kurām mīļi aicināts ikviens interesents, lai kopā ar citiem vienaudžiem veidotu krāsainus un košus darbiņus. 13. jūnijā plkst.14.00 bibliotēkā notiks radošā darbnīca „Kas dzīvo zoodārzā?”

Bērnu un Pārventas bibliotēka aicina mazos lasītājus darba dienās spēlēt Xbox video spēles – no plkst. 14.00 līdz 17.00 Bērnu bibliotēkā, no plkst. 16.00 līdz 18.00 Pārventas bibliotēkā. Galda spēļu cienītāji abās iepriekšminētajās bibliotēkās laipni lūgti spēlēt galda spēles kopā ar draugiem. Atgādinām, ka bibliotēkās pieejamas galda spēles, kas tiek izsniegtas līdzi arī uz mājām, dodot iespēju tās uzspēlēt kopā ar ģimeni, radiem vai draugiem.

Aicinām informācijai par pasākumiem, to norises laikiem un datumiem sekot līdzi Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.ventspils.lv !

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.