Pasākumi skolēniem bibliotēkās pavasara brīvlaikā

27653520_1880952782217023_827013515_o

Pavasara brīvlaikā Ventspils Bērnu bibliotēka un Pārventas bibliotēka aicina skolēnus uz pasākumiem – radošajām darbnīcām, kopīgu animāciju filmu skatīšanos un galda spēļu spēlēšanu.

No 12. līdz 16. martam Bērnu bibliotēkā katru dienu plkst. 12.00 notiks animāciju filmu seansi, kuros būs iespēja noskatīties tādas multfilmas kā „Lielās pēdas dēls”, „Bitīte Maija: Neticami salds stāsts”, „Mans mazais ponijs”, „Dziedi!” un „Lote no Izgudrotāju ciema”. Pārventas bibliotēkā animācijas filmu skatīšanās notiks pirmdien, 12. martā,  kad tiks demonstrēta multfilma „Lielās pēdas dēls” un piektdien, 16. martā – multfilma „Mans mazais ponijs”.

13., 14. un 15. martā Pārventas bibliotēkā notiks pavasara ideju darbnīca „Veidosim kopā, veidosim skaisti!”. Šajās darbnīcās bērni kopā ar bibliotekāri gatavos apjomīgas papīra glezniņas, kurās attēlos ziedus, dzīvniekus un kukaiņus. Savukārt Bērnu bibliotēkā radošās darbnīcas notiks 14. un 15. martā plkst. 13.30. Abās darbnīcās jau sāksim gatavoties Lieldienām un veidosim skaistus un krāsainus Lieldienu dekorus.

Trešdien, 14. martā, Bērnu bibliotēkā meiteņu klubiņa „Meiteņu sarunas” dalībniecēm plkst. 17.00 notiks kino vakars.

Visu nedēļu Bērnu bibliotēkā notiks erudīcijas konkurss skolēniem „Asais prāts”. Konkursa noteikumi pavisam vienkārši – jāatbild uz 7 jautājumiem vai jāizpilda uzdevumi. Tie, kuri pareizi atbildēs uz jautājumiem un izpildīs uzdevumus, tiks pie balviņām. Konkursā katrs dalībnieks var piedalīties tikai vienu reizi.

Gāliņciema bibliotēka mīļi gaidīs ciemos skolēnus, piedāvājot  uzspēlēt galda spēles vai radoši padarboties. Galda spēles – jau iecienītās, kā arī jaunās –  gaidīs skolēnus arī Bērnu un Pārventas bibliotēkā.

Vairāk par jaunajām galda spēlēm uzzini šeit: http://biblioteka.ventspils.lv/skolenu-pavasara-brivlaika-uz-biblioteku-spelet-jaunas-galda-speles/

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.