Pasākumi un izstādes Bērnu bibliotēkā no 13. augusta

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

• Pirmdien, 13. augustā, plkst.12.00 Skolēnu vasaras brīvdienu kino. Animācijas filma “RIO 2”
  • Otrdien, 14. augustā, plkst.12.00 Skolēnu vasaras brīvdienu kino. Animācijas filma “Smurfi : zudušais ciemats”
  • Trešdien, 15. augustā, plkst.12.00 Radoša darbnīca bērniem “Saulessargs vai lietussargs?”. Darināsim kartītes no papīra galdauta
  • Ceturtdiena, 16. augusts, plkst.12.00 Skolēnu vasaras brīvdienu kino. Animācijas filma “Troļļi”

Apskatāmas izstādes:

• Literatūras izstāde “Burvestības grāmatu pasaulē”
  • Literatūras izstāde “Ciemos pie Muminu ģimenes”
Informācijai:
Inese Ozola