Pasākumi un izstādes Bērnu bibliotēkā no 14.augusta

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

  • Pirmdien, 14. augustā, 12:00 Vasaras brīvdienu kino bibliotēkā. Animācijas filma “Burvju māja”. Pamests kaķēns, patveroties no vētras, iekļūst burvju mākslinieka Lorensa noslēpumainajā savrupmājā. Tur viņš sadraudzējas ar mājas iemītniekiem, Lorensa palīgiem. Kad burvju mākslinieks saslimst, viņa brāļadēls mēģina slepus pārdot Lorensa māju. Sākas aizraujoši piedzīvojumi, lai nobiedētu mājas pircējus un nepieļautu tās pārdošanu.
  • Otrdien, 15. augustā, 12:00 Vasaras brīvdienu kino bibliotēkā. Animācijas filma “Lidmašīnas”. Filmas varoņi ir dažādas lidmašīnas no visas pasaules. Dastijs ir lauksaimniecības lidmašīna, kura ikdienā mēslo augus. Dastijam ir bail no augstuma, tomēr viņam ir sapnis – piedalīties pasaules lidmašīnu sacīkstēs. Viņa konkurentu spārni ir izturīgāki, motori jaudīgāki, bet ar savu atbalstītāju palīdzību Dastijs spēj panākt vairāk nekā ir cerējis. Un, pats galvenais, iemanto daudz jaunu un uzticamu draugu.
  • Trešdien, 16. augustā, 12:00 Radošā darbnīca bērniem “Krāsu traipi”. Zīmēsim ar dakšiņu.
  • Ceturtdien, 17. augustā, 12:00 Vasaras brīvdienu kino bibliotēkā. Animācijas filma “Misija rieksti”. Vāverēns un žurkulēns uziet savu sapņu piepildījumu – veikalu, pilnu ar viņu iecienītajiem gardumiem riekstiem. Abi draugi izplāno lielāko laupīšanu grauzēju vēsturē, taču viņi pat nenojauš, ka riekstu veikals ir aizsegs laupītāju bandai, kura plāno aplaupīt banku!

Apskatāmas izstādes:

  • Literatūras izstāde “Grāmatu jaunumi”
  • Literatūras izstāde “Un piedzīvojumi var sākties! Angļu rakstniecei Enidai Blaitonei 120”
  • Literatūras izstāde “Pirmā lasāmgrāmata. Grāmatas tiem, kas mācās lasīt”
Informācijai: 
Inese Ozola
Ventspils bibliotēka 
Bērnu bibliotēkas vadītāja p.i. 
Tālr.: 63627361 
inese.ozola@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.