Pasākumi un izstādes Bērnu bibliotēkā no 6. augusta

Bērnu bibliotēkā, Akmeņu ielā 2, notiek tematiski pasākumi:

• Pirmdien, 6. augustā, plkst.12.00 Skolēnu vasaras brīvdienu kino. Animācijas filma “Planēta 51”
  • Otrdien, 7. augustā, plkst.12.00 Skolēnu vasaras brīvdienu kino. Animācijas filma “Alvins un burunduki : diženais burunduļojums”
  • Trešdien, 8. augustā, plkst.12.00 Radoša darbnīca bērniem. Darināsim akvāriju no papīra
  • Ceturtdien, 9. augustā, plkst.12.00 Skolēnu vasaras brīvdienu kino. Animācijas filma “Drošsirde”

Apskatāmas izstādes:

• Literatūras izstāde “Savējo vidiņā.” Ventspils rakstnieku darbi bērniem
  • Literatūras izstāde “Ugunij ir tāda daba – brīžiem ļauna,brīžiem laba… Uguns diena – 9. augusts”
Informācijai:
Inese Ozola