Piektdienas vakara pastaigā diskusija par “Zero Waste”

Piektdien, 24.maijā, Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils, lai iedvesmotu ikvienu interesentu zaļākai dzīvei, aicina piedalīties diskusijā par “Zero Waste” kustību jeb  dzīvi bez atkritumiem. Diskusija notiks Ventspils Rātslaukumā no plkst.20.

Diskusijā par savu pārliecību runās “Zero Waste” dzīvesveida pārstāvji Laura un Andis Arnicāni un kustības pamatlicējas Beas Džonsones grāmatas “Māja bez atkritumiem” tulkotāja Baiba Petrenko. Sarunu vadīs Paula Anškena, ventspilniece un zaļā dzīvesveida atbalstītāja.

Zero Waste (latviski – nulles atkritumi) kustība ir radusies pagājušā gadsimta sešdesmitajos gados un tās vīzija ir pasaule bez atkritumiem. Mainot savus ikdienas ieradumus – labojot, pārveidojot, lietojot vēlreiz un šķirojot pārstrādei – mēs būtiski varam samazināt poligonā nonākošo atkritumu kalnus.

Savukārt bērni jau no plkst.18, darbojoties kopā ar prasmīgām meistarēm Madaru Spīlu- Pajati un Tatjanu Žukovsku varēs mācīties darināt jaunas lietas no vecām grāmatām un žurnāliem.

Tā kā nākošā dienā- 25.maijs ir Eiropas Parlamenta vēlēšanu diena, EDIC Ventspils aicinās pasākuma dalībniekus būt aktīviem un piedalīties vēlēšanās.  Vairāk par Eiropas vēlēšānām var uzzināt Eiropas vēlēšanu platformā www.soreizesbalsosu.eu

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils atrodas Galvenajā bibliotēkā. EDIC Ventspils darbību finansiāli atbalsta Eiropas Komisija.

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook