Pieslēgšanās saites pasākumiem tiešsaistē! Pieteikšanās anketas apmācībām!

Šeit tiks publicētas visas saites uz aktuālajiem pasākumiem un apmācībām, ko Ventspils bibliotēka rīko tiešsaistē. 

PASĀKUMI

11. novembris plkst. 10.00 Pasaku rīts tiešsaistē. Kopā lasīsim Tūves Jānsones darbu “Mumins un spociņš”.
Pieslēgšanās saite: https://zoom.us/j/94028867313?pwd=SVdjeWV6eURSRmd0QnRINm9MWWdtQT09
Meeting ID: 940 2886 7313
Passcode: eCJ4eB

13. novembrī plkst. 18.00 “Ko darīt, kad nav ko darīt”. Ziemeļvalstu literatūras nedēļas Krēslas stundas pasākums sākumskolas vecuma bērniem.
Pieslēgšanās saite: https://us06web.zoom.us/j/84122204401
Meeting ID: 841 2220 4401

  APMĀCĪBAS

Programmas “Zoom” apmācības - apmācības nelielās grupās, kur drošā vidē paeksperimentēt un iepazīties ar plašajām Zoom funkcijām, lai iegūtu lielāku pārliecību Zoom izmantošanā. Katrā apmācību grupā tiek uzņemti ne vairāk kā 6 dalībnieki. Šāds apmācību modelis sniedz iespēju praktiski darboties visiem apmācību dalībniekiem.

Pieteikšanās anketa: https://bit.ly/zoom_apmacibas

 

Individuālās konsultācijas tehnoloģiju lietošanas jautājumos - nereti bailes rada viedo telefonu izmantošana. Biežākie jautājumi: “Kā pazvanīt? Kā saglabāt kontaktus? Kā nosūtīt īsziņas? Kā lietot Whatsapp vai Viber? Kā ekrānā uzlikt lielākus burtus? Kā nobildēt skaisto dārzu un aizsūtīt bildi bērniem?” Ja arī Jums ir bail no tehnoloģijām un nepieciešams atbalsts, esam gatavi palīdzēt, sniedzot konsultācijas attālināti.

Pieteikšanās: zvanot pa tālruni 26603666.

 

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.