Pilsētas svētki Ventspils bibliotēkā

IMG_9116

Svētku ieskaņā,  31.jūlijā 11.00 Pārventas bibliotēka aicina bērnus apmeklēt Liepājas ceļojošā leļļu teātra izrādi “Šņāpuļa piedzīvojumi”. Izrāde ir stāsts par draudzību un tās vērtībām. Galvenais varonis – kāpuriņš, būdams savādāks kā citi, dodas uz pasaku zemi meklēt draugus. Ieeja uz izrādi ar ielūgumiem.

Sestdien, 1.augustā, Rātslaukumā no 12.30 līdz 15.00 norisināsies tradicionālie Grāmatu svētki. Svētkos ar savu produkciju piedalīsies Latvijas izdevniecības, to vidū Karšu izdevniecība “Jāņa sēta”, “Jumava”, “Kontinents”, “Avots”, “Madris”, u.c. Ar dažādām aizraujošām spēlēm gan pieaugušajiem, gan bērniem iepazīstinās spēļu izdošanas, izplatīšanas un pārdošanas uzņēmums “Brain games”. Sarunas ar izdevējiem, rakstniecēm Janu Egli un Lauru Vinogradovu vadīs kultūras žurnāliste Liega Piešiņa.

Ventspils bibliotēkas struktūrvienības iepazīstinās ar saviem pakalpojumiem, iesaistot apmeklētājus dažādās aktivitātēs. Būs radošās darbnīcas bērniem un “ízlaušanās telts” pieaugušajiem, interesenti varēs darboties ar “Maykey Maykey” tehnoloģijām, ieklausīties Pārventas stāstnieku atmiņās, kopā veidot dzejoli un par atmiņu nofotografēties “Alises Brīnumzemē” fotostūrītī. 

Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils telts informēs par Eiropas Savienības aktualitātēm, Eiropas Zaļo kursu, iepazīstinās ar pieredzes stāstiem un padomiem. Telts apmeklētāji aicināti piedalīties konkursos un spēlēs, kā arī padarboties ziepju un lūpu balzāma pagatavošanas meistarklasē.  

14.00 tiks sveikti Ventspils autori, kuriem izdotas jaunas grāmatas, kā arī literārā konkursa “Ventspils lasa” uzvarētāji. Skanēs teātra dziesmas Valda Zilvera un Mārtiņa Egliena izpildījumā.

Pievakarē, 18.00, Pārventas bibliotēka aicina uz pianista Reiņa Zariņa koncertu “Citādas sonātes”. Ieeja uz koncertu ar ielūgumiem.

Galvenajā bibliotēkā būs apskatāma M.Pornieces darbu izstāde un G.Zaķa gleznas “Dažādas jūras”, bet Pārventas bibliotēkā- S. Caunes gleznu izstāde “Piejūras pulss”.

Svinēsim svētkus kopā!

 

Sagatavoja:
Vija Baško
Ventspils bibliotēkas
direktores vietniece
tālr. 63623231
vija.basko@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.