„Pūcīšu skola” Pārventas un Bērnu bibliotēkā

01

Septembrī Pārventas un Bērnu bibliotēkā 3-4 gadus veci bērni kopā ar vecākiem vai vecvecākiem aicināti iesaistīties Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Atbalsta biedrības projektā “Grāmatu starts”. Pirmā “Pūcīšu skolas” nodarbība Pārventas bibliotēkā notiks 14. septembrī, bet Bērnu bibliotēkā – 21. septembrī.

“Pūcīšu skolas” nodarbības ir mazo lasītāju ļoti iecienītas – tajās vienu reizi mēnesī bērni kopā ar vecākiem vai vecvecākiem un bibliotekāri lasa grāmatiņas, radoši darbojas, kā arī iepazīst tuvāk pašu bibliotēku. Nodarbības “Pūcīšu skolā” notiek no septembra līdz janvārim.

Janvārī, „Grāmatu starta” noslēguma pasākumā, visiem dalībniekiem, kuri pirmo reizi ir apmeklējuši „Pūcīšu skolu”, tiek dāvināts “Grāmatu starta” komplektu – mugursoma, lasāmgrāmata, mīļlietiņa pūčulēns, kas ir šīs programmas simbols, un noderīgs materiāls arī vecākiem par lasīšanu. Lai bērniem uzburtu īstu svētku sajūtu, sezonas noslēguma pasākumā mazie lasītāji, viņu brālīši un māsiņas, kā arī vecāki un vecvecāki tiek iepriecināti arī ar leļļu teātra izrādi.

„Grāmatu starts“ ir LNB Bērnu literatūras centra veidota lasīšanas veicināšanas programma pirmsskolas vecuma bērniem, kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību. Ventspils Bērnu un Pārventas bibliotēka programmā iesaistās jau piekto gadu.

Foto: Larisa Cekanaviča

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

2 komentāri

  1. Daiga 12.09.2019. 00:12

    Cikos sākas Pūcīšu skolas nodarbība Pārventas bibliotēkā 14.septembrī?

  2. Līga Rūde 12.09.2019. 08:42

    Labdien, Daiga!
    Pūcīšu skolas nodarbības Pārventas bibliotēkā sākas plkst. 12.00.

Komentēšana slēgta.