“Pūcīšu skolas” sezonas noslēgums

pucisu skola_noslagums

Sestdien, 13. janvārī, plkst.16.00 Pārventas bibliotēkā notiks lasīšanas veicināšanas programmas “Grāmatu starts. Pūcīšu skola” 3-4 gadus veciem bērniem sezonas noslēguma pasākums.

Pasākumā Pārventas bibliotēkā tiks sveikti “Pūcīšu skolas” trešās sezonas absolventi. Šo titulu, no 2017. gada septembra reizi mēnesī, sestdienās, apmeklējot “Pūcīšu skolas” nodarbības Bērnu un Pārventas bibliotēkās, nopelnījuši četrdesmit septiņi Bērnu bibliotēkas un sešpadsmit Pārventas bibliotēkas jaunie lasītāji. Viņi, piedaloties programmas pasākumos bibliotēkā, iepazinuši gan grāmatas, gan “grāmatu māju” – bibliotēku, gan darbojušies radošajās darbnīcās, mācoties attēlot grāmatu tēlus un notikumus.

Par savu neatlaidību un uzcītību mazie pūčulēni saņems “Grāmatu starta” komplektu – mugursomiņu ar programmas simbolu pūcīti, mīksto rotaļlietu un grāmatiņu .

Jāpiezīmē, ka pieci no četrdesmit septiņiem Bērnu bibliotēkas “Pūcīšu skolas” audzēkņiem to apmeklējuši otro gadu. Viņi gan nav otrgadnieki, bet tā iemīļojuši nodarbības bibliotēkā, ka vēlējušies tajās piedalīties atkal.

Lai darītu šo notikumu īpašu un neaizmirstamu, sezonas noslēguma pasākumā mazie lasītāji, viņu vecāki, brālīši un māsiņas saņems vēl vienu dāvanu – Liepājas Leļļu teātra izrādi “Puteklītes nedarbi”. Izrāde ir stāsts par Puteklīti, kas dzīvo bibliotēkā un pamazām atskārst to, ka grāmatas ir ļoti, ļoti interesantas, tāpēc saudzējamas un mīlamas.

Lasīšanas veicināšanas programmas 3-4  gadus veciem mazuļiem “Grāmatu starts” īstenošanu Bērnu un Pārventas bibliotēkas uzsāka 2015. gada septembrī. Projekta mērķis- veicināt  mazuļiem interesi par lasīšanu un „parādīt ceļu” uz bibliotēku, iepazīstināt ar bibliotēkas pakalpojumiem un, protams, grāmatām.

 “Pūcīšu skolas” absolventi tāpat arī citi mazie lasītāji, arī pēc projekta noslēguma varēs turpināt apmeklēt bibliotēku, piedaloties “Ģimeņu rītos”, ciemojoties pie “Burtu meitiņas” un iesaistoties lasīšanas programmas “Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā” pasākumos. 

Informācija:
Inga Bindre
Bērnu bibliotēkas vadītāja
Tālr.:63627361
inga.bindre@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.