Sarunu vakars “Pāri robežām”

IMG_1341

Piektdien, 1. novembrī, plkst. 17.00 Ventspils Galvenajā bibliotēkā notiks sarunu vakars “Pāri robežām”. Pasākumā piedalīsies četri dažādu jomu profesionāļi, kuri dalīsies savos dzīves un pieredzes stāstos.

Sarunu vakara viesi šoreiz būs Nellija Ločmele – žurnāla “IR” galvenā redaktore, Dace Bērtule – diplomēta skolotāja, kura šobrīd pēta ar izglītību un mācīšanos saistītus jautājumos un aktīvi darbojas zinātnē, Lolita Tomsone – Žaņa Lipkes memoriāla direktore un pilsoniskā aktīviste un Kristaps Auzāns, kurš ir ne tikai Eiropas mēroga sadarbības projektu koordinators Latvijā, bet arī galda spēļu un izlaušanās istabu (escape room) veidotājs. Viņš ir arī uzdevumu autors izlaušanās spēlei “Ziedoņa klase”, kas ir veidota sadarbībā ar “Fonds Viegli”.

Sarunu vakaru “Pāri robežām” jau sesto reizi organizē Ventspils Valsts 1. ģimnāzija sadarbībā ar Ventspils bibliotēku. Pasākumā aicināts ikviens interesents, kurš vēlas iepazīt jaunu pieredzi, iegūt iedvesmu lielu lietu darīšanai, izaicināt savas robežas un kāpt tām pāri.

Informācijai:
Oskars Kaulēns
Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas
direktores vietnieks metodiskajā darbā
oskars.kaulens@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook