Seminārs par Efektīvu biznesa vadību digitālajā laikmetā

Ventspils Europe Direct informācijas centrs un Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris aicina uz bezmaksas semināru “Efektīva biznesa vadība digitālajā laikmetā”. Seminārs notiks 27.aprīlī plkst. 11.00 Kurzemes Democentrā.

Līdz ar jaunām tehnoloģijām un aizvien pieaugošo konkurenci, biznesa vadības metodes digitālajā laikmetā ir pilnībā mainījušās. Kā izmantot informāciju un pieejamos datu avotus lai veicinātu biznesa efektivitāti un konkurētspēju un kā izveidot informatīvas atbalsta sistēmas, kas ļauj pieņemt savlaicīgus lēmumus balstoties uz faktiem, nevis nojautu, šo un vēl daudz ko citu varēs uzzināt semināra apmeklētāji.

Ar vērtīgu informāciju un noderīgiem padomiem seminārā dalīsies eksperti:

Jānis Gulbis, mārketinga direktors tehnoloģiju uzņēmumā EazyOne, kurš izstrādā biznesa informācijas rīku eazyBI, kuru lieto tūkstošiem klientu visā pasaulē, tai skatā tādi uzņēmumi kā Samsung, Sony, BMW, Dell, Volvo, Cisco, Booking.com un citi.

Indulis Stikāns, ražošanas direktors/valdes loceklis uzņēmumā Bio-Venta. Viņš Baltijā lielākajā biodīzeļdegvielas ražošanas un pārkraušanas kompleksā Bio-Venta strādā jau 10 gadus, pārvaldot ražošanas un tehnisko jomu. Ķīmiķa iegūtā profesija ļāvusi darboties un iegūt pieredzi tādos uzņēmumos kā A/S BAO (bīstamo atkritumu sadedzināšana) un RTU VPAKL (ūdens un grunts paraugu testēšana, kvalitātes vadība).

Pēc semināra visi apmeklētāji ir laipni aicināti apmeklēt Bio-Venta ražotni

Reģistrēšanās dalībai: http://ej.uz/BR_Ventspils_27_04_2017 

Semināra atslēgas punkti:

 Kā mainījusies biznesa vadība, salīdzinot ar industriālo laikmetu?

 Kāpēc uzņēmumiem mūsdienās nepieciešama aktuālā biznesa informācija?

 Kādus datus ir vērts mērīt, apkopot, un kā tos analizēt?

 Kā izvēlēties galvenos efektivitātes rādītājus?

 Kādus analītikas rīkus, un kādas vizualizācijas metodes izmantot? 

Informācija:
Astra Pumpura
Ventspils bibliotēkas direktore
Projekta “EDIC Ventspils” vadītāja
astra.pumpura@ventspils.lv ; tālr. 63623598
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook