Seminārs par klientu apkalpošanu

Ventspils Europe Direct informācijas centrs un Zaļo un Viedo Tehnoloģiju klasteris aicina uz bezmaksas semināru “No labas klientu apkalpošanas uz izcilu”, kurš notiks 23.martā plkst. 11.00 Kurzemes Democentrā.

Labs serviss klientam liek justies īpašam. Laba pakalpojumu sniegšanas kvalitāte ir svarīga, lai būtu nodrošināta uzņēmuma ilgtermiņa attīstība. Ja nav pietiekams apkalpošanas līmenis, uzņēmums var pastāvēt tikai īstermiņā.

Seminārā uzzināsiet galvenos soļus no labas klientu apkalpošanas uz izcilu. Kā arī labākos piemērus no kā mācīties šeit pat Latvijā un pasaulē.

Ar vērtīgu informāciju un noderīgiem padomiem seminārā dalīsies Līga Strūberga, eksperte, kas vairākus gadus strādājusi klientu apkalpošanas servisa novērtēšanas jomā, vadījusi “slepenā pircēja” projektus dažādu nozaru uzņēmumiem, analizējusi projektos iegūtos rezultātus, izstrādājusi ieteikumus apkalpošanas  uzlabošanai, palīdzējusi uzņēmumiem izstrādāt klientu apkalpošanas standartus. Komandas veidošanas un saliedēšanas pasākumu organizēšanā un vadīšanā pieredze uzkrāta jau vairāk kā 10 gadu garumā, kas palīdzējis veidot un attīstīt dažādas apmācību programmas, kurās tiek izmantota arī radoša pieeja – improvizācijas teātra metodes. 

Reģistrēšanās dalībai: http://ej.uz/BR_Ventspils_23_03

Seminārs notiek BIZNESA RĪTU ietvaros. Biznesa rītus organizē Ventspils Europe Direct informācijas centrs un Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Ventspils brīvostas pārvaldes un Ventspils Augsto tehnoloģiju parka  atbalstu. Biznesa rīti Kurzemē tiek organizēti ar mērķi sniegt uzņēmējiem informāciju par uzņēmējdarbībā aktuālu tematu.

 Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils darbību finansē Eiropas Komisija.

Informācija:
Astra Pumpura
Ventspils bibliotēkas direktore
Projekta “Europe Direct informācijas centrs
(EDIC) Ventspils” vadītāja
astra.pumpura@ventspils.lv ; tālr. 63623598
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook