Seminārs par kontaktu veidošanu profesionālajā tīklā LinkedIn

Ventspils Augstskolas bibliotēkā 8.oktobrī plkst.15.00 notiks Europe Direct informācijas centra (EDIC) Ventspils seminārs “Veiksmīga pašprezentācija un kontaktu veidošana profesionālajā tīklā LinkedIn”, kuru vadīs Inga Daliba, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” un personīgās zīmolvedības akadēmijas “DarbaGuru Academy” vadītāja.

LinkedIn šobrīd ir pasaulē plašākais profesionālo kontaktu sociālais tīkls. Tajā ir vairāk nekā 500 miljoni dažādu nozaru speciālistu un vadītāju profili, ieskaitot nu jau ievērojamu skaitu arī Latvijas lietotāju. Domājot par iespējām darba tirgū, karjerā un uzņēmējdarbībā, mūsdienās jādomā arī par veiksmīgu pašprezentāciju interneta vidē. LinkedIn ir lieliska platforma spēcīga personīgā zīmola un noderīgo kontaktu loka veidošanai.

Semināra galvenās tēmas: personīgais zīmols un tā izveides pamatelementi interneta vidē, e-reputācija un tās mērķtiecīga veidošana, profesionāla LinkedIn profila izveide – vajadzīgā un liekā informācija tajā, biežāk pieļautās kontaktu veidošanas kļūdas LinkedIn.

Semināra vadītāja: Inga Daliba, personīgās zīmolvedības konsultante, rekrutiere, personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma “DarbaGuru” un personīgās zīmolvedības akadēmijas “DarbaGuru Academy” vadītāja, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un “Business Network International” (BNI) biedre, grāmatas “Personāla atlases mārketings: kā rekrutēt veiksmīgāk. Facebook, LinkedIn un tīklošanas izmantošana kandidātu uzrunāšanai” autore.

Seminārs notiek Eiropas Komisijas atbalstītā projekta “EDIC Ventspils” ietvaros. 

Informāciju sagatavoja:
Baiba Blumfelde
EDIC Ventspils
baiba.blumfelde@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook