Seminārs par personālvadības efektīviem risinājumiem

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina apmeklēt bezmaksas semināru “Personālvadības efektīvi  risinājumi. Koučings kā mūsdienīga un pārliecinoša vadības metode”, kurš norisināsies 7. septembrī no plkst. 9.30  Biznesa atbalsta centrā, Pils iela 17, 3.stāvā.

Praksē pierādījies, ka pastāv cieša sakarība starp darbinieku motivēšanu un organizācijas kopējo sniegumu. Tieši tāpēc arvien vairāk organizāciju izvirza koučingu jeb izaugsmes veicināšanu kā stratēģisku nepieciešamību. Koučings ir kā māksla, kuras gala rezultāts ir cilvēka personīgā un komandas kopējā produktivitātes paaugstināšana. Kas īsti ir koučings un kāpēc tas ir tik svarīgs Tavam biznesam? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem seminārā sniegs SIA “Ventspils nafta termināls” personāla attīstības vadītāja Inga Purviņa un ģenerāldirektors Larss Panclafs. Noslēgumā semināra dalībnieki aicināti apmeklēt SIA “Ventspils Nafta termināls”.

Pieteikuma anketu meklējiet šeit

Semināra atslēgas punkti:

  • Kā koučings ietekmē un maina ikdienas darbā vidi, kultūru un savstarpējās attiecības?
  • Kā koučings var palīdzēt izvirzīt ambiciozus  mērķus un efektīvāk sasniegt biznesa rezultātus?
  • Kāpēc koučings veicina darbinieku labsajūtu,  paaugstina motivāciju un iesaistīšanos?

Semināra eksperti:

Inga Purviņa, SIA “Ventspils nafta termināls” Personāla attīstības vadītāja, sertificēts koučs, personības izaugsmes trenere. Ieguvusi maģistra grādu sociālajā/organizāciju psiholoģijā un pieredzi galvenokārt darbā ar personālu, tā apmācību un attīstības plānošanu, darbojusies augstākās izglītības sistēmā, piedaloties Sabiedrisko attiecību programmas izstrādē.

Larss Panclafs, SIA “Ventspils nafta termināls” ģenerāldirektors, pieredzējis speciālists ar globālu pieredzi naftas termināļu attīstības jomā, ieguvis maģistra grādu mašīnbūvē Ziemeļrietumu universitātē Evansonā, galvenokārt specializējoties  inženiertehniskajā būvju projektēšanas vadībā. Strādājis vairākos starptautiskos uzņēmumos.

Informāciju sagatavoja:
Vija Baško
EDIC Ventspils
Tālr.: 63623231
vija.basko@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook