Seminārs par zīmola atpazīstamības nozīmi sociālajos tīklos

Piektdien, 9.novembrī, plkst.10.00 Europe Direct informācijas centrs Ventspils sadarbībā ar Ventspils Biznesa atbalsta centru aicina uz bezmaksas semināru “Profesionāls zīmols sociālajos tīklos kā panākumu atslēga”.

Sociālo tīklu lietošana ir spēcīgs rīks ikviena uzņēmuma darbībā, kas dažu sekunžu laikā var kopīgot saturu visā pasaulē. Uzņēmumiem efektīva digitālo kanālu izmantošana ir būtisks veids, kā sasniegt klientus un, ja tas tiek izdarīts pareizi, uzņēmuma zīmols kļūst atpazīstams un vērsts uz komunikāciju.

Kā efektīvāk izmantot digitālos kanālus? Kā digitālos kanālus izmantot lokālā un globālā mērogā? Kādas ir digitālā mārketinga aktivitātes? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem Jums sniegs uzņēmuma “Httpool Baltics” digitālo mediju stratēģis Ģirts Poļikovs. “Httpool Baltics” ir ekskluzīvais Linkedin un Twitter pārstāvis reģionā, kurš piedāvā integrētus digitālās reklāmas risinājumus.

Pēc semināra apmeklētājiem būt iespēja viesoties nodibinājumā “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”. Ekskursijas laikā būs iespējams redzēt gan satelīta Venta-1 moduli, gan apskatīt Kurzemes Democentrs ekspozīcijas, uzzināt daudz interesanta par nodibinājuma darbību un nākotnes redzējumu.

Pieteikuma anketu meklējiet šeit.

Projektu “EDIC Ventspils” finansiāli atbalsta Eiropas Komisija. Īstenojot projektu, tā uzmanības centrā ir jaunu un augošu uzņēmumu izveide un attīstība, konkurētspējas paaugstināšana, ES struktūrfondu finansējuma piesaiste, digitālās vides izmantošana attīstībai, jaunu darba vietu radīšana.

EDIC Ventspils informācijas centrs atrodas Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2, II stāvā, tālrunis/fakss 63627362, e-pasts edic@ventspils.lv, tīmekļa vietne  http://www.biblioteka.ventspils.lv, Twitter: @EDICVentspils, Draugiem.lv: http://www.draugiem.lv/edic.ventspils/, Facebook: EDIC Ventspils .

Informācija:
Vija Baško
Europe Direct informācijas centrs (EDIC)  
tālr. 63623231
vija.basko@ventspils.lv

 

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook