Seminārs „Viesu uzņemšana viesnīcās un viesu namos”

Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils aicina viesmīlības un tūrisma nozares uzņēmējus apmeklēt bezmaksas semināru „ Viesu uzņemšana viesnīcās un viesu namos”. Seminārs notiks 30.novembrī plkst. 14.00 Livonijas ordeņa pilī, Jāņa ielā 17.

Kā sagaidīt savu klientu viesu namā, kā izprast viņa vēlmes, kā klāt galdu, kādus ēdienus piedāvāt un kā viņu apkalpot, kā pārsteigt un iepriecināt, lai viesis vēlētos atgriezties atkal? Kas mudina cilvēkus traukties uz vienu vai otru vietu, reizēm pat vairākus desmitus kilometru, lai ieturētu maltīti? Nozares uzņēmējiem ir jādomā par to, kā savu piedāvājumu dažādot un padarīt viesiem interesantāku. Nereti tieši savstarpējie kontakti, dalība konkursos, nozares uzņēmējiem dod impulsu un idejas turpmākai darbībai, jo konkurence ir attīstība, novērtējums un sevis pilnveidošana.

Ar semināra „Viesu uzņemšana viesnīcās un viesu namos” dalībniekiem savā pieredzē dalīsies  Gundega Ruciņa – Salacgrīvas novada tūrisma padomes priekšsēdētāja, konkursa “Labākais ēdināšanas uzņēmums Ventspilī” neatkarīgā eksperte kopš 2007. gada. Gundegas darba mūžs bijis saistīts ar viesmīlības un tūrisma nozari, strādājot sabiedrībā labi atpazīstamās un atzītās vietās, tādās kā “Hotel De Rome” un “Konventa Sēta”, kura restorānu “Raibais Balodis” vadījusi 12 gadu. Piedalījusies dažādu projektu izstrādē un darbinieku apmācībā. Kopš 2004. gada ir  Latvijas Amatniecības kameras amata meistare viesmīlībā. Daudzus gadus piedalījusies Latvijas Tirgotāju asociācijas rīkotajos konkursos. G.Ruciņa bijusi arī pieczvaigžņu viesnīcas “Liepupes muiža” direktore. 2015. gadā “Liepupes muiža” ieguva apbalvojumu “Labākais Latvijas tirgotājs 2015”. Viņa arī konsultē sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumus un veic darbinieku apmācību.

Semināra dalībnieki aicināti piedalīties G.Ruciņas vadītajā meistarklasē “Banketu galdu klāšana-bufetes galds”.

Vietu skaits seminārā ierobežots. Pieteikšanās edic@ventspils.lv vai tālruni 63623598 līdz 29.novembrim.

Semināru organizē Europe Direct informācijas centrs (EDIC) Ventspils, kurš atrodas Ventspils Galvenajā bibliotēkā. EDIC Ventspils darbību finansē Eiropas Komisija.       

Informācija:
Astra Pumpura
Ventspils bibliotēkas direktore
Projekta “Europe Direct informācijas centrs Ventspils” vadītāja
astra.pumpura@ventspils.lv
tālr. 63623598
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook