Skolēnu pavasara brīvlaikā – uz bibliotēku spēlēt jaunās galda spēles!

IMG_5387

Ventspils Bērnu bibliotēkā un Pārventas bibliotēkā viena no iecienītākajām bērnu un jauniešu nodarbēm ir galda spēļu spēlēšana kopā ar draugiem. Lai iepriecinātu tos, kuri ir aizrautīgi galda spēļu spēlētāji, abās iepriekš minētajās bibliotēkās no 12. marta būs pieejamas jaunas un aizraujošas spēles.

Bērnu bibliotēkā jau šobrīd plašo spēļu klāstu papildinās 11 jaunas, interesantas un izglītojošas galda spēles maziem un lieliem spēlētājiem – „Rory’s story cubes”, „Klask”, „Krustiņi nullītes”, „Stick Six”, izglītojoša spēle „Veramais alfabēts”, magnētiskā spēle „Pļavas dzīvnieki”, magnētiskais latviešu valodas alfabēts, puzle „Joka pēc alfabēts”, spēle „Pūces cīnās par ligzdu”, „5 sekundes junioriem” un „5 sekundes”.

Savukārt Pārventas bibliotēkā jau esošajām galda spēlēm pievienosies 8 jaunas spēles – „Mondo”, „Klask”, magnētiskā ceļu satiksmes spēle, logopēdijas materiāls „Skaņu līkloči”, veramais alfabēts – „Pirkstiņi darbarūķi” un puzles – Atlanta puzle un magnētisko prizmu puzles.

Ventspils bibliotēka, iegādājoties jaunas galda spēles, vienmēr rūpējas par to, lai tās būtu piemērotas dažāda vecuma bērniem.  Šeit pieejamas spēles, kas paredzētas mazulīšiem – tās attīsta roku un acu koordināciju, smalko motoriku un vērošanas spējas, kā arī daudz un dažādas spēles jau lielākiem bērniem un pusaudžiem.

Aicinām skolēnus brīvlaiku pavadīt jautri, izmēģinot jaunās galda spēles bibliotēkā! Un atgādinām, ka Bērnu un Pārventas bibliotēkā pieejamas galda spēles, kas tiek izsniegtas līdzi arī uz mājām, dodot iespēju tās uzspēlēt kopā ar ģimeni, radiem vai draugiem vakaros, brīvdienās un jebkurā citā laikā tieši mājās.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.