Starptautisko izglītības projektu izstāde un semināri BALTIC EXPRO 2013

22.novembrī Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa augstskolas (RISEBA) Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Ūdens ielā 6 no plkst. 10.00 līdz 16.30 norisināsies semināru cikls un izstāde Baltic Expro 2013, ko rīko Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA).

Pasākumā varēs iepazīties ar Eiropas Savienības (ES) Mūžizglītības programmas un Ziemeļu Ministru padomes Nordplus programmas Baltijas valstu projektu rezultātiem. Savukārt informatīvajos semināros varēs uzzināt aktuālo par jauno ES programmu Erasmus+, kura sāks darboties 2014.gadā.

Semināru ciklu un izstādi Baltic Expro 2013 VIAA rīko kopā ar Lietuvas un Igaunijas kolēģiem, un tajā ar savu starptautisko pieredzi dalīsies 27 Comenius, Leonardo da Vinci, Erasmus, Grundtvig un Nordplus programmu projektu īstenotāji no trīs Baltijas valstīm.

Līdztekus izstādei norisināsies informatīvie semināri, kuru laikā VIAA informēs interesentus par jauno ES izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta atbalsta programmu Erasmus+. Semināros dalībnieki uzzinās par aktivitāšu mērķiem, mērķauditoriju, kā arī kopīgo un atšķirīgo līdzšinējās Mūžizglītības un nākotnes Erasmus+ programmās.

Pasākuma izskaņā plkst. 15.30 moderatora Anša Bogustova vadībā notiks paneļdiskusija „Kam, kā un kāpēc stāstīt par savu projektu”? Tajā piedalīsies ziņu portāla Delfi galvenais redaktors Ingus Bērziņš, sabiedrisko attiecību speciālists Kaspars Rūklis, kā arī projektu īstenotāju pārstāvis.

Semināru cikla un izstādes programmu visas dienas garumā papildinās septiņas Baltijas valstu radošās darbnīcas, intervijas ar projektu īstenotājiem, ekspertiem, viktorīnas un muzikālie priekšnesumi.

Semināru cikla un izstādes apmeklējums ir bezmaksas. Informatīvo semināru dalībnieku skaits ir ierobežots.

Interesentiem, kas vēlas tos apmeklēt, ir jāreģistrējas dalībai VIAA mājaslapā.

Expro izstādes tradīciju pirms astoņiem gadiem aizsāka Igaunijas Starptautisko izglītības programmu aģentūra Socrates. 2006. gadā izstāde paplašinājās, iekļaujot Comenius, Leonardo da Vinci, Erasmus un Grundtvig projektus. 2007.gadā tā kļuva par starptautisku Baltijas un Ziemeļvalstu pasākumu.

Papildu informācija:
Dace Zaldāte,
VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
vecākā informācijas speciāliste
Tālr.: 67854761, 29207373
e-pasts: dace.zaldate-rozentale@viaa.gov.lv

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook