SŪZANA ELIZABETE FILIPSA “KAD ZVAIGZNES APVIENOJAS”

zvaigznes_web

Pasaulslavena operas soliste, kurai karjera allaž ir bijusi vissvarīgākā, un ārkārtīgi talantīgs sportists, kas vēlas sasniegt izcilību. Viņu sastapšanās aizsāks galvu reibinošu, dzirkstoša humora un dvēselisku atklāsmju pilnu romantisku ceļojumu. Mīlestība pārvar ikvienu šķērsli, un notikt var jebkas, kad apvienojas divas zvaigznes, divas degošas sirdis…

Šis romāns jūs sasmīdinās, aizkustinās, ļaus aizmirsties un tad atkal atrasties: tas būs brīnišķīgs atvaļinājuma piedzīvojums, pēc kura sirds kļūs mazliet vieglāka un domas – gaišākas.