TABEA BAHA – KAMĒLIJU SALAS SIEVIETES

300x0_kamelijusalassievietes_978-9934-0-8248-1

Cik paļāvības nepieciešams lielai mīlai?

Pēc krāšņām kāzu svinībām Silvija un Maels ilgojas pēc bērna. Negaidīti Kamēliju salā ierodas Maela pirmā mīlestība Hloja ar septiņgadīgo dēlu, kuru, visiem par pārsteigumu, stāda priekšā kā Maela bērnu. Un tas vēl nav viss – Hloja grib atgūt arī Maelu.

Vai Silvija spēs cīnīties par savu mūža mīlestību, nenostājoties starp tēvu un dēlu? Turklāt Kamēliju dārzu apdraud maksātnespēja, ko novērst var tikai Silvija un Maels kopīgiem spēkiem…

No vācu valodas tulkojusi Inese Miesniece.