Tārgales bibliotēkas ziņas oktobrī

Izstādes

• Literatūras izstāde “Pasaulē slavenajai operdziedātājai no Tārgales Alīdai Vānei 120”
    • Literatūras izstāde “Rakstniecei Norai Ikstenai 50”
    • Literatūras izstāde “Nāk rudens apgleznot Latviju” – tūrisma maršruti Latvijā
    • Literatūras izstāde “Pazīsim sēnes!”
    • Literatūras izstāde “Pirmie latviešu folkloras vācēji un glabātāji

Pasākumi

• 1. oktobrī plkst. 9.15 – Tārgales pamatskolā “Ar Bērnu žūrijas grāmatām iepazīstas” 4. klases audzēkņi.
      • 11. oktobrī – mūzikas pēcpusdiena sadarbībā ar Tārgales kultūras darba organizatori un Piltenes mūzikas skolas audzēkņiem “Mūsu novadniecei – dziedātājai Alīdai Vānei 120”; tikšanās ar dziedātājas radinieci Tārgales pagasta pārvaldes zālē.
      • 25. oktobrī – pasākums “Atcerēsimies pirmos latviešu folkloras vācējus un glabātājus” sadarbībā ar Tārgales kultūras darba organizatori un Piltenes mūzikas skolas audzēkņiem Tārgales pagasta pārvaldes zālē.
Ingrīda Kiseļus
Tārgales bibliotēkas vadītāja
Tālr.: +371 25423217 (LMT)
targales.biblioteka@ventspilsnd.l