Teju divas nedēļas bibliotēkas apkalpo lasītājus klātienē

IMG_5195

No 13. maija Ventspils bibliotēkas struktūrvienības – Galvenā, Bērnu, Pārventas un Gāliņciema bibliotēka – atsāka apmeklētāju apkalpošanu klātienē. Savukārt no 18. maija apmeklētājiem atvērta arī Ventspils Mūzikas bibliotēka.

Lai arī iepriekšminētās bibliotēkas ir atvērtas, tajās tiek ievēroti visi valstī noteiktie drošības pasākumi – ienākot bibliotēkā apmeklētāji dezinficē rokas, ievēro 2 metru distanci viens no otra un bibliotēkā neuzturas ilgāk par 1 stundu. Līdz 30 minūtēm apmeklētājiem pieejami arī publiskie datori mācībām un komunālo pakalpojumu apmaksai. Pieejami arī visi maksas pakalpojumi – printēšana, skenēšana, dokumentu laminēšana u.c.

No 13. maija līdz 20. maijam Galveno bibliotēku dienā apmeklēja vidēji 119 cilvēku, bet Pārventas bibliotēku – 184. Janvārī Galveno bibliotēku dienā apmeklēja vidēji 299 cilvēku, februārī – 295, bet martā – 258, savukārt Pārventas bibliotēku – janvārī – 321 cilvēks, februārī – 305, martā – 169. Jāpiebilst, ka kopējo apmeklētāju skaitu veido visi bibliotēkas apmeklētāji, ne tikai tie, kas ieradušies pēc grāmatām vai lasīt žurnālus un laikrakstus, bet arī tie, kas izmanto bibliotēku sniegtos pakalpojumus un apmeklē pasākumus, piemēram, koncertus, izstādes, tikšanos ar rakstniekiem.

Atgādinām, ka lasītājiem attālināti pieejama arī Ventspils Augstskolas bibliotēka. Sūti pieprasījumu uz e-pastu biblioteka@venta.lv vai zvani 636 29658, lai vienotos ar bibliotekāru par nepieciešamajām grāmatām vai pakalpojumiem, piemēram, dokumentu skenēšanu.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.