Tēlotājas mākslas studijas ART PLANET audzēkņu darbu izstāde

No 28.aprīļa Ventspils Galvenās bibliotēkas Europe Direct informācijas centrā Ventspils skatāma Ventspils jaunrades nama Tēlotājas mākslas studijas ART PLANET audzēkņu darbu izstāde “Dāvana TEV”. Latvija 10 gadus ir Eiropas Savienības dalībvalsts. Atzīmējot šo valstij nozīmīgo notikumu, Ventspils jaunrades nama Tēlotājas mākslas studija ART PLANET audzēkņi izveidojuši radošo darbu izstādi “ Dāvana Tev”, kas atspoguļo jauniešu skatījumu uz Latvijas ieguvumiem.

Izstāde ir viens no veidiem, kā risināt jauniešu vajadzību pēc komunikācijas, kas rodas ceļā no pusaudžu gadiem uz “pieaugušo pasauli”. Māksla veicina aktīvu pilsoniskās apziņas attīstību, veiksmīgāku iekļaušanos Eiropas sabiedrības
ietvarā. Būtiski ir uzlūkot jauniešu viedokli, lai tādējādi atbalstītu viņu vajadzības, kompetences, intereses un iespējas, respektētu viņu tiesības.

Prieks, iecerēti ceļojumi, iespējas, apkārtējā vide, laiks, norises sabiedībā- lūk tēmas, kas interesē un saista jaunatni šodien. Tēlotājas mākslas studijas ART PLANET vadītāja mag.art. Ingvilda Knāviņa : ” Mūsu izstāde ir dāvana Latvijas sabiedībai, Ventspilij, vecākiem, draugiem, visiem, kas mīl savu zemi – Latviju”.

Izstādē skatāmi 44 darbi, kuru autori ir 29 studijas audzēkņi.

Europe Direct informācijas centra Ventspils darbību fiansiāli atbalsta Eiropas Komisija.

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook