Tikšanās ar Guntaru Tenni- romāna “Gredzens ar dārgakmeni” autoru

 Trešdien, 11.janvārī, plkst.17.00 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina uz tikšanos ar jaunā romāna “Gredzens ar dārgakmeni” un kopkrājuma “Latvijas leģendas” autoru Guntaru Tenni.

Talsu novada muzeja speciālists vēstures jautājumos Guntars Tenne lasītājiem jau pazīstams ar diviem hercoga Jēkaba laikam veltītiem romāniem “Asmens pret asmeni” un “Pērles un pelni”. Šoreiz autors ielūkojies dziļāk vēsturē- notikumos, kas risinājušies Livonijas ordeņa laikā Piltenes pusē. Romānā kā kārtīgam vēsturiskam romānam piederas ir gan piedzīvojumi, gan kaislības, gan virsrakstā pieminētais gredzens ar dārgakmeni un citas dārglietas.

Guntars Tenne: “Man tuva vēsture, dēkas Valtera Skota garā. Vēlējos atklāt mazu epizodi no Kurzemes mazpilsētiņas Piltenes bagātās pagātnes… Rakstot romānu, vēlējos kaut nedaudz iejusties to cilvēku ādā, viņu domās, cerībās, jūtās un pārdzīvojumos, arī attiecībās, kādas, iespējams pastāvēja starp šiem vēstures tālē izdzisušajiem likteņiem, kuri tika ierauti šās zemes diženo cīņās par varu un ietekmi.”

            Romāns “Gredzens ar dārgakmeni” izdots izdevniecības “Lauku Avīze” Lata romāna sērijā.

Aicinām uz tikšanos visus interesentus!

 Informācija:
Olita Šteinmane
Ventspils bibliotēkas direktores vietniece
olita.steinmane@ventspils.lv
tālr. 63623231
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook