Valsts svētkiem veltīti pasākumi un izstādes Ventspils bibliotēkā

Bilde_valsts svētki

Novembris ir mūsu valsts svētku mēnesis. Arī Ventspils bibliotēka šo mēnesi aizvada patriotiskā gaisotnē, piedāvājot apmeklēt dažādus pasākumus, piedalīties sarkanbaltsarkano lentīšu griešanas un locīšanas akcijā, kā arī aplūkot tematiskās izstādes.

Par godu gaidāmajiem valsts svētkiem Galvenā bibliotēka (2. stāvā), Pārventas bibliotēka un Gāliņciema bibliotēka līdz 17. novembrim aicina ikvienu uz sarkanbaltsarkano lentīšu griešanas un locīšanas akciju.

No 10. līdz 17. novembrim Bērnu bibliotēkā norisināsies erudīcijas konkurss „Fakti par Latviju. Meklē Letonikā”. Katru dienu pie Bērnu bibliotēkas bibliotekāres jāsaņem jautājums, atbilde uz to jāatrod datubāzē letonika.lv, krājot punktus. Erudītākie konkursa dalībnieki tiks arī pie balvām. Konkursā būs iespējams piedalīties arī attālināti. Bērnu bibliotēkā jāierodas tikai pirmo reizi, jāreģistrējas konkursam, jāsaņem letonika.lv parole un pārējie jautājumi tiks nosūtīt e-pastā.

Pārventas bibliotēkā 11. novembrī plkst. 15.00 izskanēs Jēkaba Jančevska oratorija „No letu zemes”, kurā piedalīsies kamerkoris „Ventspils”, Ventspils kamerorķestris, diriģents Aigars Meri.

Savukārt Ventspils Augstskolas bibliotēka 14. novembrī plkst. 15.00 aicina uz Ventiņu stāstnieces Līgas Reiteres lekciju „Dress code: latvietis”, kurā būs iespēja uzzināt par ģērbšanās modi un tradīcijām sendienās.

15. novembrī Bērnu bibliotēkā plkst. 13.00 notiks tematiskais pasākums bērniem „Uz zemeslodes, zem saules ir tāda zeme – Latvija”, kurā bibliotekāre stāstīs par to, kā veidojās mūsu valsts cauri gadsimtiem. Šajā dienā plkst. 14.30 Bērnu bibliotēkā notiks radošā darbnīca „Saposīsimies Latvijas svētkiem”, kurā tiks veidotas skaistas piespraudītes.

Bērnu bibliotēkā pasākumu ciklā “Šodienas rotaļa – rītdienas profesija”, 16. novembrī plkst.11.30 notiks tikšanās ar Zemessardzes 46.kājnieku bataljona instruktoru seržantu Mārtiņu Irbi.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēka
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.