Valtera Poļakova fotoizstāde “Gudro suņu brīvdienas”

IMG-20201230-WA0002

Pārventas bibliotēkas logos izvietota fotogrāfa Valtera Poļakova fotoizstāde “Gudro suņu brīvdienas”. Apskatot izstādi, lūgums ievērto distanci un pārējos valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus, ar kuriem iepazīties iespējams ŠEIT!

Fotoizstāde “Gudro suņu brīvdienas” ir veltījums servisa suņiem – ikdienas palīgiem cilvēkiem ar redzes vai kustību traucējumiem. Izstādi organizē Servisa suņu biedrība “TEODORS”, kas rūpējas par šo suņu atbalstu un attīstību Latvijā.

Tā kā servisa suņa dzīves misija saistīta ar pašaizliedzīgu kalpošanu savam saimniekam, šīs izstādes autors V.Poļakovs ir vēlējies izcelt suņus viņu atpūtas mirkļos, tādējādi virzot stāstu par nozīmīgo darbu, ko četrkājainie draugi veic, pretī prasot vien patiesu mīlestību. Ja arī Tev ir mājdzīvnieks, izstāde Tevi aizvedīs atmiņās par jaukajiem brīžiem kopā ar saviem mīluļiem.

Biedrība “TEODORS” tika dibināta 2013. gadā un sabiedriskā labuma organizācijas statusu ieguva 2016. gadā. Biedrības mērķis ir veicināt cilvēku ar īpašām vajadzībām pilnvērtīgāku iekļaušanos sabiedrībā ar servisa suņu palīdzību. Viens no galvenajiem biedrības uzdevumiem ir veicināt suņu pavadoņu, suņu asistentu un suņu terapeitu kustības attīstību Latvijā. Šobrīd biedrībā ir apmācīti 13 servisa suņi, no kuriem 11 suņi-pavadoņi kalpo cilvēkiem ar redzes traucējumiem un viens suns-asistents  cilvēkam ar kustību traucējumiem.

   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook