Vasaras saulgriežu ieskandināšana Galvenajā bibliotēkā

IMG_8904

19. jūnijā plkst.18.00 Ventspils Galvenā bibliotēka aicina uz vasaras saulgriežu sagaidīšanas pasākumu – sadziedāšanos, sadancošanu un rotaļām kopā ar Piltenes folkloras kopu „Pill tīn”.

Folkloras kopa „Pill tīn” šogad nosvinējusi savu 5 jubileju. Folkloras kopas vadītāja Nelda Matisova priecājas par piltenieču aktivitāti, atsaucību, vēlmi piedalīties pasākumos un dziedāt. „Pill tīn” balsis izskanējušas ne tikai pasākumos Piltenē, bet arī citviet Latvijā. Piemēram, šogad folkloras kopa jau otro reizi piedalīsies Starptautiskajā folkloras festivālā „Baltica 2018”. Mājās Piltenē „Pill tīn” organizē danču vakarus, dzied ielīgošanas, Meteņu un citos pasākumos.

„Kur mūs aicina, tur braucam un dziedam. Lai arī folkloras kopai ir tikai 5 gadi, un tas ir tikai kā maza bērniņa vecums, dziedātājas reizēm dodas pašas bez manis uz pasākumiem un tiek ar visu galā. Par to viņām paldies! Viņas ir tās, kas mani dzen uz priekšu, un viņu aktivitāte nav apslāpējama,” tā par folkloras kopu „Pill tīn” stāsta vadītāja Nelda Matisova.

Aicināts ikviens interesents, lai skanīgā un jaukā gaisotnē kopīgi ieskandinātu vasaras saulgriežus.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv
   Ieteikt Twitter   Ieteikt Facebook