Ventspils Bērnu bibliotēka izveidojusi erudīcijas spēli skolēniem

IMG_2648

Ventspils Bērnu bibliotēka, sagaidot Latvijas simtgadi, ir čakli strādājusi un izveidojusi aizraujošu erudīcijas spēli 3.-6. klašu skolēniem „100 prāta spēles – Latvija”.

Tā ir liela izmēra galda spēle, kuru skolēni spēlē komandās. Spēlē skolēniem jāatbild uz jautājumiem par Latviju šāds tēmās: personas, pilsētas, kultūra, ģeogrāfija, folklora, vēsture, dzīvnieki, sports un VIP jautājumi par mūsu pilsētu – Ventspili.

Spēles spēlēšana noteikti būs pozitīvi aizraujošs notikums, tā saliedēs klases kolektīvu, mācīs strādāt komandā, ieklausīties vienam otrā un, protams, veicinās sacensības garu. Novembrī spēli izspēlēja Ventspils 6. vidusskolas 3. klases audzēkņi, un skolēni atzina, ka tā bijusi ļoti interesanta un ar spēles palīdzību viņi uzzinājuši daudz ko jaunu, kā arī nostiprinājuši jau esošās zināšanas.

Aicinām pieteikties erudīcijas spēlei „100 prāta spēles – Latvija”, zvanot uz Bērnu bibliotēku pa tālruni +371 636 27361.

Atgādinām, ka klašu grupām Bērnu bibliotēkā būs interesanti izspēlēt arī izklaidējošo un izglītojošo galda spēli „Ventiņu domino”. Spēlē iekļautie vārdi sniedz priekšstatu par cilvēka, dabas, dažādu priekšmetu un darbību jēdzieniem ventiņu dialektā un literārajā valodā.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Komentēšana slēgta.