Ventspils bibliotēka aicina

IMG_6846

Ja ikdienas steigā ir piemirsies bibliotēkā termiņā nodot grāmatas vai citus materiālus, tad no 23. līdz 28. aprīlim Ventspils bibliotēka aicina izmantot iespēju atnest tos, nemaksājot kavējuma naudu!

Atgādinām, ka grāmatu un citu materiālu izmantošanas termiņu iespējams pagarināt ne tikai ierodoties bibliotēkā, bet arī telefoniski vai ar autorizācijas rīkiem bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.ventspils.lv . Reģistrēti bibliotēkas lasītāji autorizācijas rīkus (lietotājvārdu un paroli) var saņemt bibliotēkā un turpmāk paši, neizejot no mājas, elektroniskajā katalogā ērti pagarināt grāmatu nodošanas termiņu. Ar autorizācijas rīkiem elektroniskajā katalogā ir iespējams arī pasūtīt un rezervēt grāmatas, kā arī attālināti izmantot bibliotēkā abonētās datubāzes EBSCO (žurnālu raksti, e-grāmatas angļu valodā), BRITANNICA un LETONIKA.

Pamācība, kā pagarināt grāmatu nodošanas termiņu elektroniskajā katalogā, pieejama šeit!

Tomēr, ja ir gadījies aizkavēties ar grāmatu vai citu materiālu atdošanu bibliotēkā, aicinām izmantot iespēju to izdarīt no 23. līdz 28. aprīlim, nemaksājot kavējuma naudu.

Akcija norisināsies visās Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās – Galvenajā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Augstskolas bibliotēkās un Ārējās izsniegšanas punktā Ventspils slimnīcā.

Ventspils bibliotēka akciju organizē, lai mudinātu bibliotēkas lasītājus atnest termiņā nenodotās grāmatas un materiālus. Tos var atstāt arī grāmatu nodošanas kastēs pie Pārventas, Galvenās un Bērnu bibliotēkas.

Saskaņā ar Ventspils bibliotēkas Lietošanas noteikumiem, kavējuma nauda par katru nokavēto dienu izdevumam ir 0.01 EUR.

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.