Ventspils bibliotēka aicina

IMG_1578

Ja ikdienas steigā ir piemirsies bibliotēkā termiņā nodot grāmatas vai citus materiālus, tad no 11. līdz 16. decembrim aicinām izmantot iespēju atnest grāmatas, nemaksājot kavējuma naudu! Par akciju lasītāji tiek informēti arī ar e-pasta starpniecību.

Saskaņā ar Ventspils bibliotēkas Lietošanas noteikumiem, kavējuma nauda par katru nokavēto dienu izdevumam ir 0.01 EUR.

Atgādinām, ka grāmatu un citu materiālu izmantošanas termiņu savlaicīgi iespējams pagarināt bibliotēkā telefoniski vai ar autorizācijas rīkiem bibliotēkas tīmekļa vietnē http://biblioteka.ventspils.lv/. Reģistrēti bibliotēkas lasītāji autorizācijas rīkus (lietotājvārdu un paroli) var saņemt bibliotēkā, lai turpmāk varētu paši, neizejot no mājas, elektroniskajā katalogā ērti pagarināt paņemtās bibliotēkas grāmatas.

Tomēr, ja ir gadījies aizkavēties ar grāmatu vai citu materiālu atdošanu bibliotēkā, aicinām izmantot iespēju to izdarīt no 11. līdz 16. decembrim, nemaksājot kavējuma naudu.

Akcija norisināsies visās Ventspils bibliotēkas struktūrvienībās – Galvenajā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Augstskolas bibliotēkās un Ārējās izsniegšanas punktā Ventspils slimnīcā.

Ventspils bibliotēka akciju organizē, lai mudinātu bibliotēkas lasītājus atnest termiņā nenodotās grāmatas un materiālus. Tos var arī atstāt grāmatu nodošanas kastēs pie Pārventas, Galvenās un Bērnu bibliotēkas.

Iepriekšējās akcijas laikā šo iespēju izmantoja 164 lasītāji, atdodot 512 bibliotēkas grāmatas. 

Informāciju sagatavoja:
Līga Rūde
Ventspils bibliotēkas
Komunikāciju un sabiedrisko attiecību speciāliste
liga.rude@ventspils.lv

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.