Ventspils bibliotēka atsāk apmeklētāju apkalpošanu klātienē

IMG_0201

No 15. novembra Ventspils bibliotēka un tās struktūrvienības atsāka apmeklētāju apkalpošanu klātienē.

Galvenā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema, Mūzikas un Ventspils Augstskolas bibliotēka līdz ārkārtējās situācijas beigām, 2022.gada 11. janvārim, atvērtas apmeklētājiem darba dienās no plkst.10.00 līdz 18.00. Medicīnas bibliotēka šajā laikā ir slēgta.

Bibliotēkā var apmainīt grāmatas, izmantot lasītavas pakalpojumus, izmantot datorus (līdz 30 minūtēm) un saņemt citus bibliotēkas pakalpojumus.

Apmeklētājiem, ierodoties bibliotēkā, jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai vīrusa pārslimošanas sertifikāts un personu apliecinošs dokuments. Bibliotēkas telpās jāievēro savstarpēja 2 metru distance (izņemot vienas mājsaimniecības pārstāvjus) un jālieto sejas maskas (izņemot bērnus līdz 7 gadu vecumam). Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku var apmeklēt tikai kopā ar pieaugušajiem, kuri var uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Bērniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Tiem, kuriem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, ir iespēja saņemt grāmatas un žurnālus bezkontakta režīmā, iepriekš telefoniski vienojoties ar bibliotēkas darbinieku par saņemšanas laiku. Grāmatas un žurnālus iespējams rezervēt elektroniskajā katalogā https://ventspils.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai pa telefonu (Galvenajai bibliotēkai uz tālr. numuru 63627364, pārējām bibliotēkas struktūrvienībām uz tālr. numuriem, kas norādīti bibliotēkas mājaslapā http://biblioteka.ventspils.lv/kontakti/).

Bibliotēkas turpina nodrošināt attālos pakalpojumus un konsultācijas.

Ar vadlīnijām bibliotēku darbībai no 15.novembra var iepazīties šeit.

 

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 63623231

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.