Grāmatas izsniedz noteiktā kārtībā

Biblioteka_ziema

No 12. janvāra Ventspils bibliotēka un tās struktūrvienības atsāka grāmatu un žurnālu bezkontakta izsniegšanu lasītājiem noteiktā kārtībā.

Pasūtīt interesējošo lasāmvielu iespējams trīs veidos -  elektroniskajā katalogā https://ventspils.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai pa telefonu (Galvenajai bibliotēkai uz tālr. numuru 63627364, pārējām bibliotēkas struktūrvienībām uz tālr. numuriem, kas norādīti bibliotēkas mājaslapā  http://biblioteka.ventspils.lv/kontakti/). Ar tiem lasītājiem, kuri pasūtījumu veic elektroniskajā katalogā vai e-pastā, Ventspils bibliotēkas darbinieks sazināsies telefoniski, lai vienotos par konkrētu grāmatu saņemšanas laiku.

Tāpat kā pirmās ārkārtējās situācijas laikā pagājušā gada pavasarī, grāmatas un žurnālus lasītāji var saņemt iepriekš sagatavotu paciņu veidā bibliotēkas priekštelpā (vējtverī) vai ārpusē pie ieejas.

Galvenajā, Bērnu, Pārventas, Gāliņciema un Ventspils Augstskolas bibliotēkās grāmatu bezkontakta izsniegšana notiks darba dienās no plkst.9.00 līdz 18.00, Mūzikas bibliotēkā – no plkst.9.00 līdz 17.00. Medicīnas bibliotēka Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā ir slēgta.

Ventspils bibliotēka atgādina, ka izlasītās grāmatas un citus bibliotēkā saņemtos materiālus jebkurā laikā iespējams ievietot grāmatu nodošanas kastēs, kas atrodas ārpusē pie Galvenās bibliotēkas Akmeņu ielā 2 un pie Pārventas bibliotēkas Tārgales ielā 4.

Ventspils bibliotēka piedāvā ikvienam interesentam reģistrēties bibliotēkas attālinātajiem pakalpojumiem, apmeklējot bibliotēkas tīmekļa vietni www.biblioteka.ventspils.lv un aizpildot elektronisko anketu sadaļā “Reģistrējies attālināti”.

Attālinātie pakalpojumi sniedz iespēju no mājām vai no jebkuras citas vietas, kur pieejams internets, elektroniskajā katalogā pasūtīt grāmatas un pagarināt to atdošanas termiņus, izmantot bibliotēkā abonētās datubāzes – Letonika, EBSCO, Britannica, par kurām plašāku informāciju atradīsi ŠEIT, un lasīt grāmatas 3TD E-grāmatu bibliotēkā www.3td.lv. Tāpat aicinām izmantot #Ēkultūra digitālos resursus (filmas, raidījumu un teātra izrāžu ierakstus, virtuālās izstādes u.c.) ŠEIT.

Ventspils bibliotēka piedāvā arī iespēju e-pastā saņemt dažādu informāciju: novadpētniecības materiālus, uzziņas, rakstu kopijas u.c.

Informācijai:
Kārlis Lithens
Ventspils Galvenās bibliotēkas
Bibliogrāfijas un informācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 63623231

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.