Ventspils bibliotēka izsniedz uz mājām arī žurnālus

IMG_9884

Ventspils bibliotēka lasītājiem uz mājām izsniedz ne tikai grāmatas, mūzikas diskus un DVD filmas, bet arī žurnālus, tostarp arī tos, kas iznākuši šajā gadā.

Pasūtīt interesējošo žurnālu iespējams trīs veidos – elektroniskajā katalogā https://ventspils.biblioteka.lv/Alise/lv/home.aspx, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai pa telefonu (Galvenajai bibliotēkai uz tālr. numuru 63627364, pārējām bibliotēkas struktūrvienībām uz tālr. numuriem, kas norādīti bibliotēkas mājaslapā  http://biblioteka.ventspils.lv/kontakti/). Ar tiem lasītājiem, kuri pasūtījumu veic elektroniskajā katalogā vai e-pastā, Ventspils bibliotēkas darbinieks sazināsies telefoniski, lai vienotos, kuru žurnāla numuru lasītājs vēlas saņemt, kā arī par saņemšanas laiku. Žurnāli lasītājiem tiek izsniegti uz vienu nedēļu.

2021. gadā Ventspils bibliotēka abonējusi 129 žurnālus latviešu, krievu, angļu un vācu valodā. Šogad abonēti arī vairāki jauni žurnāli: “Darīsim Kopā!”, “Kā Būt Laimīgai”, “Lielais Loms”, “No Vecmāmiņas Pūralādes”, “Padoms Rokā”, “Pikolo”, “Skola & Ģimene”, “Ucipuci”, “100 Labi Padomi Par Veselību”, “Baltais Valis”, “Интерьер и дизайн”, “О чем врачи вам не говорят”, “Семь суперсекретов”, “Толока. Садовод и огородник”, “1000 Советов дачнику”.

Ventspils bibliotēkā pieejamo periodisko izdevumu saraksts pieejams ŠEIT! Jāpiebilst, ka uz mājām netiek izsniegti žurnālu jaunākie – pēdējie numuri un avīzes.

Informāciju sagatavoja:
Līga Arāja
Ventspils bibliotēkas
Sabiedrisko attiecību speciāliste
[email protected]

Nav neviena komentāra, esi pirmais!

Pievieno komentāruIesūtot un publicējot informāciju Ventspils bibliotēka, Jūs nododiet Ventspils bibliotēkai visas tiesības šīs informācijas izmantošanā. Ventspils bibliotēka patur tiesības dzēst komentārus. Jūsu e-pasts tiek izmantots tikai pārbaudes nolūkos, tas netiks izpausts.